Sok z czystka

Sok z czystka

Wykazano, że zioło czystek ma wyjątkowe właściwości zdrowotne. Jest bogate w polifenole, które mają wyjątkowe właściwości antybiotyczne. Działają one przeciwzapalnie, przeciwwirusowo i przeciwbakteryjnie. Mają również właściwości antyalergiczne, przeciwzakrzepowe i inne korzystne właściwości. Mogą zapobiegać chorobie niedokrwiennej serca i opóźniać proces starzenia się, co z kolei pozytywnie wpływa na jakość życia. Są jedną z najlepszych substancji chroniących przed rakiem.

Sok przecierowy z dodatkiem witaminy C

Jest bogaty w polifenole, co sprawia, że jest idealny dla mikroorganizmów, takich jak wirusy. Może przyspieszyć leczenie infekcji górnych dróg oddechowych. Wypij filiżankę herbaty z czystka, zanim udasz się do apteki po "lekarstwo" na grypę lub przeziębienie. Badania kliniczne potwierdziły jego skuteczność w walce z infekcjami.
Jego właściwości antyproliferacyjne, cytotoksyczne i lecznicze mogą przynieść ulgę mężczyznom cierpiącym na przerost prostaty.
Jest szczególnie polecany dla palaczy, ponieważ usuwa z organizmu metale ciężkie.
Jego właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze mogą przynieść ulgę osobom cierpiącym np. na łupież i inne schorzenia, takie jak łuszczyca, łuszczyca, łuszczyca i łuszczycowe zapalenie stawów. Osoby cierpiące np. z powodu łupieżu i innych chorób skóry, takich jak trądzik, egzema i łuszczyca. Może być nawet stosowany w leczeniu osób, które nie były leczone antybiotykami. Ma właściwości antyalergiczne.
Zapobiega chorobom niedokrwiennym serca i rozpuszcza zatory.
Jest rośliną o działaniu przeciwutleniającym, która ma silny wpływ na organizm.
Dzięki stosowaniu czystka można zapobiec nawet boreliozie. Chroni on przed infekcjami (jeśli lubisz wycieczki do lasu lub parku, włącz go do swojej codziennej diety). Ponadto czystek zawiera substancje, które "wiążą" spirochety, dzięki czemu mogą one zostać unieszkodliwione.
Można go również stosować do ochrony zwierząt domowych przed kleszczami i pchłami.
Doskonałym sposobem na poprawę higieny jamy ustnej jest stosowanie naparu z czystka. Naparu z czystka można używać do płukania jamy ustnej po umyciu zębów. Zastąpi on wszelkie drogeryjne płyny do płukania jamy ustnej, w których stosuje się toksyczny triklosan. Ponieważ jest on silnie aktywny wobec biofilmu bakteryjnego, po prostu go rozpuszcza. Napar z przecieru może również wybielać zęby. Aby uzyskać dodatkowe działanie antybakteryjne, napar z przecieru do płukania ust można posłodzić erytrytolem lub ksylitolem.
Picie naparu z czystka powoduje zmianę wydzielania w organizmie. Po kilku tygodniach picia herbaty z czystka osoba, która ma nieprzyjemny zapach potu, zauważy zmniejszenie nieprzyjemnego zapachu. Jest to druga pozycja, po dezodorancie magnezowym, którą warto polecić.
To nie jest mit. Regularne spożywanie czystka może mieć pozytywny wpływ na nasz wygląd. Czystek jest 8x większym antyoksydantem niż witamina C. Czystek zmniejsza aktywność kolagenazy i hamuje rozpad kolagenu. Dzięki temu skóra wolniej się starzeje. Napary z czystka "zmniejszają aktywność" wolnych rodników w organizmie. Ma to zasadnicze znaczenie dla ogólnego zdrowia naszego organizmu. Wolne rodniki mogą uszkadzać organizm i powodować przedwczesne starzenie się skóry.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.