Napoje likopenowe

Napoje likopenowe

Napoje likopenowe, które są produkowane z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych składników i najnowocześniejszej dostępnej technologii, zyskują coraz większą popularność wśród kupujących. Są wyjątkowe i warto dowiedzieć się o nich czegoś więcej.

Czym są soki bogate w likopen?

Likopen jest silnym przeciwutleniaczem. To sprawia, że napoje likopenowe są wartościowym produktem. Zaleca się je wszystkim, którzy chcą spowolnić proces starzenia się i jak najdłużej zachować zdrową i młodą skórę. Napoje zawierające likopen mają silne właściwości regenerujące, odbudowujące i naprawcze połączenia międzykomórkowe. Oznacza to, że mogą skutecznie zwalczać wszelkie zagrożenia cywilizacyjne czyhające w każdej sytuacji. Są odpowiednie dla sportowców oraz osób z chorobami serca, miażdżycą czy osteoporozą. Są też w 100 procentach naturalne i nie zawierają konserwantów, barwników ani dodatków chemicznych.
Soki likopenowe to soki, które mają silne właściwości antyoksydacyjne. Ich głównym składnikiem jest likopen. Jest to pomarańczowo-czerwony pigment występujący w owocach i warzywach. Substancja ta chroni komórki przed chorobami zwyrodnieniowymi, blokując szkodliwe działanie wolnych rodników.

Napoje likopenowe: skład.

Likopen, jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy, jest głównym składnikiem napojów likopenowych. Ten całkowicie naturalny napój zawiera owoce, z których składa się obecnie dostępna odmiana smakowa napojów. Likopen, znany również jako sok antyrakowy lub likopen, jest orzeźwiający i bardzo przyjemny w piciu.
Fascynujące jest to, że patent na likopen powstał w laboratoriach amerykańskich. Każdy napój likopenowy musi zawierać co najmniej 30 mg likopenu.
Liczne grono zadowolonych klientów potwierdza ich pozytywny wpływ na zdrowie, młodość i witalność. Dołącz do nich w każdej chwili i rozpocznij swoją własną przygodę z pysznym smakiem pełnym witamin i zdrowia. Każdy z nas zasługuje na wspaniały smak i pewność wysokiej jakości składników bogatych w substancje odżywcze.

Jak powstają?

Soki likopenowe mogą być wytwarzane wyłącznie w laboratorium, przy użyciu naturalnych składników i nowoczesnej technologii. Do ich produkcji używa się wody głębinowej i likopenu skoncentrowanego z pomidorów.
Dzięki temu produkt jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych. Obecnie dostępnych jest sześć wariantów smakowych. Do wyboru są smaki jabłkowo-borówkowy, brzoskwiniowo-jabłkowy, jabłkowo-żurawinowy, jagodowo-jabłkowy, jabłkowo-winogronowy, wieloowocowy i gruszkowy.
Napoje likopenowe nie zawierają cukru, glutenu, konserwantów ani substancji słodzących.

Z czego się składają?

Warto zauważyć, że 100 g świeżych pomidorów zawiera jedynie 0,03 mg likopenu. W produktach pomidorowych znajduje się około 6 mg/100ml, a w napoju likopenowym - 12 mg/100ml. Produkt jest w 100% naturalny i ma orzeźwiający smak, który jest łatwo przyswajalny przez organizm.

Spożywanie napojów likopenowych przynosi wiele korzyści.
Zmniejszone ryzyko zachorowania na raka żołądka, żołądka, wątroby, żołądka i piersi.
-korzystny wpływ na płuca
Znacząco niższe ryzyko rozwoju chorób serca
Astmatycy mogą cieszyć się lepszą jakością życia.
Odbudowa połączeń międzykomórkowych
-wsparcie w walce z osteoporozą, miażdżycą
-spowolnienie procesu starzenia się
ochrona przed chorobami układu sercowo-naczyniowego
Promienie, które nie powodują inwalidztwa
-Wzmocnienie odporności
Znacząco niższe ryzyko uszkodzenia mięśnia sercowego.

Chociaż likopen powinien być częścią codziennej diety, trudno jest dostarczyć jego odpowiednią ilość z pożywienia. Konieczne jest spożywanie dużej ilości pomidorów i przetworów pomidorowych. Jest to jeszcze trudniejsze zimą i wiosną, kiedy nie mamy dobrej jakości warzyw.
Doskonałym rozwiązaniem są napoje likopenowe. Są to produkty przeznaczone dla wszystkich osób dbających o zdrowie i aktywnych fizycznie. Produkty te są również doskonałym wsparciem w przypadku chorób serca, nowotworów, miażdżycy i osteoporozy. Nawet w przypadku spożywania większych ilości likopenu nie zaobserwowano żadnych skutków ubocznych.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.