Żarówki LED ściemnialne

Żarówki LED ściemnialne

Czy wszystkie żarówki LED mogą być używane ze ściemniaczem?
Ze względu na wiele technologii LED i sposobów zasilania dostępnych dla żarówek LED, nie wszystkie żarówki są kompatybilne ze ściemniaczami.
Większość żarówek LED dostępnych na rynku jest wyposażona w inwerter, który uniemożliwia stosowanie ściemniaczy.
W naszej ofercie znajdują się również żarówki, które mogą być używane jako inteligentne ściemniacze. Zmniejszają one natężenie światła za pomocą sterownika.

Co to jest ściemniacz LED?
Ściemniacz LED umożliwia regulację natężenia światła emitowanego przez żarówkę LED. Dzięki temu możemy stworzyć niepowtarzalną atmosferę bez konieczności wymiany źródła światła. Należy używać odpowiedniego ściemniacza do żarówek LED.

Jakie mamy żarówki z możliwością ściemniania?
Nasze żarówki obejmują gwinty E14, które często nazywane są "małymi", oraz E27, znane również jako GU10. Wszystkie wykorzystują napięcie 230V i nie wymagają żadnego dodatkowego zasilania. Nasze żarówki mają barwę 3000K ciepłej bieli. Ich moc waha się od 6W, co odpowiada 60W tradycyjnych żarówek, do 12W, co odpowiada 90W żarówek.
Żarówki z gwintem E14 lub E27 mają kąty rozsyłu światła odpowiednio 270° i 120°.

Czy ściemnialne żarówki LED można stosować bez ściemniacza?
Ściemnialne żarówki LED można stosować jako samodzielne źródła światła. Żarówka działa dokładnie tak samo jak każda inna żarówka LED, a jej parametry nominalne nie zostały zmienione.
Ze względu na swoją energooszczędność oświetlenie LED staje się coraz bardziej popularne. Oświetlenie LED pozwala zaoszczędzić nawet do 90% energii elektrycznej i ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne.
Można zaoszczędzić pieniądze, stosując diody LED zamiast tradycyjnych żarówek.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.