Żarówki GX53

Żarówki GX53

GX53 to żarówka energooszczędna, która należy do bardzo szczególnego typu. Można ją stosować wewnątrz pomieszczeń bez dodatkowego szkła, osłaniając rurki świetlówek kompaktowych. Do użytku zewnętrznego najlepiej stosować świetlówki energooszczędne ze szkłem ochronnym. Świetlówki energooszczędne GX53 są popularne w żarówkach do opraw podszafkowych i wpuszczanych. Emitują one znacznie mniej ciepła niż żarówki halogenowe czy żarowe. Żarówki energooszczędne GX53 nie emitują ciepła do tyłu i dlatego są często stosowane w oprawach wpuszczanych. Żarówki GX53 lub GX53 LED nadają się również do nowych konstrukcji lamp, w których problemem jest wydzielanie ciepła. Płaska konstrukcja żarówki energooszczędnej GX53 jest kolejną zaletą. Można ją stosować we wszystkich typach lamp.

Łatwa instalacja i duża oszczędność energii.
Trzonek bagnetowy sprawia, że wymiana żarówki energooszczędnej GX53 jest łatwa. Wystarczy ją podłączyć i raz przekręcić. Żarówki energooszczędne GX53 oferują wiele opcji oświetlenia, w tym różne moce, kolory i kąty świecenia. Można je również nabyć w opcji ściemniania, aby stworzyć przytulną atmosferę.

Żarówka energooszczędna GX53 ma ogromny potencjał oszczędnościowy. Żarówka energooszczędna GX53 pozwala zaoszczędzić do 80 procent energii i pieniędzy w porównaniu do zwykłej żarówki. Żarówka energooszczędna GX53 znacznie wydajniej przekształca energię w światło i ma dziesięciokrotnie dłuższą żywotność.

Zamiast żarówki energooszczędnej GX53 można użyć żarówki LED GX53.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.