Żarówki E27

Żarówki E27

Żarówka z trzonkiem E27 została wycofana z produkcji. Nie musisz wyrzucać swoich ulubionych żarówek. Pod względem energooszczędności i trwałości, diody LED są znacznie trwalsze niż żarówki halogenowe i żarówki energooszczędne i są obecnie wybieranym oświetleniem. Gwint E27 może być użyty do zamocowania żarówki LED do istniejącej lampy. Są one znane jako żarówki retrofit.

Wskazówka: Żarówki żarnikowe, znane również jako żarówki retrofit, są najbardziej zbliżone do tradycyjnych żarówek. Jedyna różnica w wyglądzie polega na tym, że zamiast żarników wolframowych stosuje się w nich żarniki świecące.

Co tak naprawdę oznacza E27?

Thomas Alva Edison jest wynalazcą gwintu E. E27 to standardowa wersja trzonka, która jest stosowana w tradycyjnych żarówkach. E14 to druga z nich. Średnica gwintu oznaczona jest liczbą 27: mierzy dokładnie 27 milimetrów.

Żarówki funkcyjne E27
Każde źródło światła jest wyjątkowe. Istnieje między nimi wiele różnic. Istnieje między nimi wiele różnic. Niektóre żarówki emitują tylko jeden kolor światła, podczas gdy inne mogą zmieniać barwę na RGB lub współpracować z systemami Smart Home. Dostępne funkcje specjalne:

Ściemnialne

Zanim zainstalujesz żarówkę w lampie, upewnij się, że sprawdzisz jej zdolność do ściemniania. Nie wszystkie żarówki nadają się do ściemniania. Możesz znaleźć tę informację w sekcji szczegółów produktu w naszym sklepie. Musisz tylko wybrać odpowiedni produkt do ściemniania.

Zmiana kolorów RGB

Czasami wybór jednego koloru może być trudny. Dobrym wyborem jest żarówka z funkcją zmiany koloru. Dzięki temu możesz dopasować światło do swojego nastroju. Wszystkie dostępne opcje, w tym ciepłą biel, światło dzienne i uniwersalną biel, a także multikolor znajdziesz na stronie produktu w zakładce barwa światła.

Możliwość sterowania za pomocą aplikacji

Philips Hue oferuje możliwość stworzenia indywidualnego oświetlenia, a następnie sterowania nim za pomocą aplikacji.

Pilot zdalnego sterowania

Żarówki E27 mogą być sterowane zdalnie, aby kontrolować efekty świetlne takie jak ściemnianie, zmiana kolorów światła, zmiana kolorów RGB, automatyczna zmiana kolorów RGB. iDual jest dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji. Wszystkie żarówki i lampy iDual mogą być sterowane z jednego pilota. Nie musisz kupować kolejnego pilota. Pilot zdalnego sterowania to doskonałe rozwiązanie, szczególnie dla wielu osób.

Jaki jest rozmiar żarówek E27?

Szczegóły dotyczące długości i szerokości źródła światła znajdziesz w sekcji szczegółów produktu. Dla przykładu klasyczna żarówka ma 105mm długości i 60mm szerokości. Żarówki świecowe mają 90mm długości na 35mm średnicy. Każda żarówka ma inne wymiary. Ważne jest, aby sprawdzić i zaplanować z wyprzedzeniem, jeśli wymiary żarówki muszą być dopasowane do konkretnej lampy.

Czy są dostępne adaptery do różnych rozmiarów lamp?

Można jednak użyć adaptera E27-E14. Nie są one zatwierdzone przez VDE i TUV. Najlepszym, najbezpieczniejszym, a tym samym najłatwiejszym rozwiązaniem jest zakup odpowiedniego źródła światła. W naszym sklepie posiadamy zamienniki do wszystkich typów żarówek. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym doradcą.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.