Oświetlenie zewnętrzne Paulmann Plug & Shine

Oświetlenie zewnętrzne Paulmann Plug & Shine

Wymarzony ogród to idealne miejsce do wypoczynku lub świętowania z przyjaciółmi i rodziną. Właściwe oświetlenie jest niezbędne, jeśli chcesz cieszyć się ogrodem wieczorem lub w nocy. Plug & Shine to podłączane do prądu oświetlenie zewnętrzne, które jest zarówno praktyczne, jak i bezpieczne.

Plug & Shine, system oświetlenia ogrodowego firmy Paulmann, jest łatwy w montażu i charakteryzuje się wysoką skutecznością świetlną. Jest to idealne rozwiązanie do indywidualnego oświetlania ulubionych miejsc i roślin w domu, ogrodzie i na tarasie. Co czyni go tak wyjątkowym?

Jest bezpieczna dla zwierząt domowych i dzieci.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa gwarantuje niskonapięciowy, 24-woltowy system przewodów. Jest on bezpieczniejszy niż systemy 230 V i nie stanowi zagrożenia dla dzieci ani zwierząt. Stopień ochrony IP 68 zabezpiecza kable przed długotrwałym zanurzeniem w wodzie. 5-letnia gwarancja, którą objęty jest cały system, jest najlepszym dowodem jego trwałości.

Instalacja jest bardzo prosta w przypadku systemu kablowego o stałym napięciu 24 V. System Plug & Shine jest o wiele łatwiejszy niż instalacje 230 V. Nie wymaga on kopania rowów pod fundamenty. Nie wymaga on kopania głębokich, wielostronnie zabezpieczonych tuneli. Kable Plug & Shine można położyć na ziemi, ukryte między trawą, kamieniami lub za krzewami. Stopień ochrony IP 68 zapewnia maksymalną ochronę przed wnikaniem wody. Firma Paulmann dołożyła wszelkich starań, aby zapewnić, że instalacja jest bezpieczna od warunków atmosferycznych. Kable mogą być również montowane na powierzchni.
System Plug & Shine ma szeroki zakres zastosowań. Można go używać do oświetlania ścieżek, trawy, krzewów, drzew, a także murów ogrodowych, ogrodzeń, oczek wodnych i miejsc do siedzenia.

Budowa własnego systemu oświetlenia ogrodu.

Aby rozpocząć pracę z systemem, można wybrać jeden z wielu zestawów startowych. Zestawy startowe zawierają 3 oprawy, po 4 gniazda na każdym końcu oraz kabel o długości 5 m. Zestaw startowy można rozbudować o dodatkowe elementy.

Możesz stworzyć swój wymarzony zestaw w kilku prostych krokach:

- Wybierz obszary, które chcesz oświetlić, a następnie wybierz oprawy.
- Następnie należy zaplanować okablowanie.
- Na koniec można dodać transformator w zależności od poboru mocy.
- Za pomocą sterowników można zmieniać kolor, ściemniać lub rozjaśniać oprawy.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.