Słupki oświetleniowe stal szlachetna

Słupki oświetleniowe ze stali szlachetnej

Jakie są zalety stali nierdzewnej w przypadku słupów oświetleniowych?

Stal nierdzewna, zwana również stalą szlachetną, należy do grupy materiałów bardziej odpornych na warunki atmosferyczne: słupki ogrodowe ze stali szlachetnej nie tylko wyglądają elegancko, ale są również mniej podatne na korozję, odporne na temperaturę i łatwe w pielęgnacji. Idealnie nadają się zarówno do prywatnych, jak i komercyjnych przestrzeni zewnętrznych!

Czy możliwe jest wyposażenie słupków oświetleniowych ze stali szlachetnej w czujnik ruchu?

Taki włącznik światła automatycznie włącza światło w razie potrzeby. Jest to zarówno praktyczne, jak i wydajne. Czujnik ruchu jest dostępny w wielu słupkach ogrodowych ze stali nierdzewnej. Czujnik ten jest często łączony z czujnikiem noktowizyjnym, aby światło nie włączało się w ciągu dnia.

Kąt wykrywania czujnika ruchu musi wynosić co najmniej 120 stopni, aby zapewnić optymalne wykrywanie ruchu wzdłuż ścieżki.

Dlaczego tak wiele słupów oświetleniowych wyposażonych jest w technologię LED?

Technologia oświetleniowa jest tak samo mocna jak materiał. Słupki ogrodowe ze stali nierdzewnej z diodami led łączą trwałą technologię oświetleniową z wytrzymałym materiałem. Żarówki LED mogą zaoszczędzić nawet 90% energii w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami, a ponadto błyskawicznie osiągają 100% jasności. Jest to świetna opcja dla świateł z czujnikiem ruchu.

Czy energia słoneczna może być używana do zasilania świateł ogrodowych?

Słupki oświetleniowe ze stali nierdzewnej z technologią solarną nie generują żadnych kosztów energii i nie wymagają układania kabli. Te proste lampy świetnie nadają się do stosowania w lecie na tarasie lub w ogrodzie.

Nie powinny być stosowane do głównego oświetlenia ścieżek. W lecie jest to w porządku, ale w zimie może powodować problemy z bateriami. Jest to możliwe w przypadku niektórych markowych produktów.

Jak powinna być zachowana odległość między słupkami oświetleniowymi wykonanymi ze stali nierdzewnej?

Gdy ścieżka jest całkowicie oświetlona, słupki ogrodowe są użyteczne. Dlatego lampy powinny być umieszczone tak, aby nie tworzyły cieni.

Do oświetlania dużych powierzchni można użyć słupków ogrodowych ze stali nierdzewnej, które mają wysoki punkt świetlny. Zwróć uwagę na rozkład światła. Lampy, które świecą dookoła ścieżki, oświetlają również otoczenie. Produkty z oświetleniem kierunkowym mają skoncentrowane wiązki światła, aby światło nie rozpraszało się w żadnym kierunku.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.