Reflektory podłogowe

Reflektory podłogowe

Jakie jest przeznaczenie reflektorów?

Reflektory są stosowane w celu dodania akcentów dekoracyjnych i zapewnienia większej ilości światła w obszarach zewnętrznych. Reflektory mogą być stosowane do podświetlania po zmroku takich miejsc jak rabaty kwiatowe, altany, fasady lub inne obiekty artystyczne.

Reflektory zewnętrzne są świetną opcją dla oświetlenia komercyjnego. Mogą one oświetlać duże budynki firmowe, pomniki i dzieła sztuki, a także oświetlać duże budynki firmowe.

Jakie są główne problemy z naświetlaczami ogrodowymi i na co należy zwracać uwagę?

Naświetlacze zewnętrzne powinny mieć klasę szczelności IP44. Lampy te są często narażone na działanie różnych warunków atmosferycznych, dlatego wymagana jest specjalna ochrona przed wilgocią i ciałami obcymi.

W zależności od lokalizacji, np. w pobliżu stawów, może być wymagany wyższy stopień ochrony. Poziom ochrony w zadaszonych obszarach może być niższy.

Jakie są zalety naświetlaczy z grotem?

Reflektory z grotem ziemnym są uniwersalne i mogą być umieszczone na każdym podłożu. Można je również w każdej chwili przemieszczać. Łatwo jest zlokalizować idealną pozycję oświetlenia, po prostu próbując.

Reflektory zewnętrzne są prawie zawsze wyposażone w grot ziemny. Istnieją jednak inne opcje, które mogą być przymocowane do betonowych podstaw za pomocą śrub.

Czy można dostać naświetlacze ogrodowe w wersji solarnej?

Do celów dekoracyjnych reflektory solarne stanowią świetny wybór. Panele słoneczne powinny być umieszczone tak, aby otrzymywały maksymalną ilość światła słonecznego. Należy utrzymywać panel w czystości i wolny od liści i innych przedmiotów.

Lampy te świetnie nadają się do celów dekoracyjnych, ponieważ nie wymagają instalacji kabli ani ponoszenia rachunków za prąd. Wiele solarnych lamp punktowych jest wyposażonych w grot ziemny, który umożliwia ich łatwe przenoszenie przez cały czas.

Reflektory te nie powinny być używane ze względów bezpieczeństwa, ponieważ pojemność ich baterii znacznie spada, gdy jest pochmurno.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.