Lampy wiszące zewnętrzne

Lampy wiszące zewnętrzne

Lampy wiszące są popularnym wyborem do oświetlenia wnętrz, ale sprawdzają się również na zewnątrz. Klasyczna lub nowoczesna zewnętrzna lampa wisząca zawsze będzie punktem centralnym na zadaszonym tarasie, drewnianej altanie lub drzwiach wejściowych pod zadaszeniem.

Jakie zewnętrzne lampy wiszące są teraz najmodniejsze?

Nowoczesne zewnętrzne lampy wiszące to stylowe akcenty do ogrodu. W ofercie znajdują się rustykalne lampy wiszące w stylu retro oraz nowoczesne lampy industrialne w formie klatek.

Lampy designerskie to doskonałe lampy wiszące do ogrodu. Artemide i Karman to marki o międzynarodowej renomie. Fatboy wnosi do asortymentu nowy wymiar, wprowadzając lekkie, kapryśne modele.

Jak montuje się zewnętrzną lampę wiszącą?

Zewnętrzne lampy wiszące można montować na zadaszonych powierzchniach, takich jak weranda, taras lub pod arkadami.

Trudno jest udzielić ogólnej odpowiedzi na pytanie o sposób montażu zewnętrznych lamp wiszących ze względu na mnogość dostępnych opcji. Do każdego produktu dołączona jest instrukcja montażu, którą można przekazać elektrykowi.

Czy można kupić lampy wiszące zewnętrzne, które są wyposażone w akumulator?

W przypadku zewnętrznych lamp wiszących nie zawsze możliwe jest podłączenie elektryczne. Lampa wisząca, która posiada akumulator jest opcją dla każdego, kto chce cieszyć się atrakcjami na zewnątrz. Wiele lamp zewnętrznych Fatboy można ładować przez USB.

Jaka ochrona jest wymagana dla zewnętrznych lamp wiszących?

Zewnętrzna lampa wisząca może być narażona na ekstremalne warunki pogodowe, pomimo zadaszenia. Zewnętrzne lampy wiszące mają wyższy stopień ochrony IP. Ochrona przed ciałami obcymi oznaczona jest pierwszą cyfrą, natomiast ochrona przed wilgocią drugą.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.