Lampy sufitowe zewnętrzne nowoczesne

Lampy sufitowe zewnętrzne nowoczesne

Oświetlenie zewnętrzne dla bezpieczeństwa i komfortu. 

Możesz spełnić swoje obowiązki związane z własnością domu, stosując oświetlenie zewnętrzne. Umieszczając lampy zewnętrzne w strategicznych miejscach, zapewnisz swoim gościom dobrą widoczność ścieżek i schodów. Zapobiegnie to ich potknięciom i upadkom. Najlepsze lampy zewnętrzne służą dwóm celom: zapewniają bezpieczeństwo Twoim gościom i oświetlają Twoje przednie podwórko. Na stronie Marktkraft.pl znajdziesz wiele stylowych lamp zewnętrznych, zarówno z czujnikami ruchu, jak i bez nich.

Oświetlenie zewnętrzne z lampami sufitowymi.

Lampy sufitowe są używane do oświetlania wnętrz, a bardziej znane są jako lampy zewnętrzne. Lampy sufitowe są coraz częściej stosowane na zewnątrz, zwłaszcza pod zadaszeniami lub w pawilonach, wiatach samochodowych, altanach ogrodowych i pawilonach. Mogą być one również instalowane na sufitach lub pod zadaszeniami. Takie oprawy sufitowe, niewidoczne z ziemi, rozpraszają ciepłe światło zarówno latem jak i zimą.

Ochrona przed brudem i wilgocią.

W zależności od warunków atmosferycznych należy chronić je przed kurzem i wilgocią. Lampy zewnętrzne wymagają ochrony powyżej IP 44. Chroni to przed rozpryskami wody i ciałami obcymi większymi niż 1mm. Lampy sufitowe stosowane w przestrzeniach zewnętrznych są często zawieszane pod dachami, więc są mniej narażone na działanie czynników atmosferycznych niż latarnie. Niższy stopień ochrony nie oznacza, że nie należy stosować takiej lampy w pomieszczeniach zamkniętych.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.