Lampy sufitowe zewnętrzne

Lampy sufitowe zewnętrzne

To wspaniale, że teren wokół Twojego domu nie jest całkowicie ciemny w nocy. Nikt nie chce błądzić w ciemnościach lub mieć zwichniętych nóg na swojej posesji. Nie powinieneś ułatwiać zadania włamywaczom. Ważne jest, aby zapewnić oświetlenie zewnętrzne, które jest zarówno funkcjonalne, jak i nastrojowe. Do tego celu można wykorzystać na przykład zewnętrzne lampy sufitowe. Preferowane jest użycie czujnika ruchu, aby zapewnić światło w odpowiednim czasie.

Zewnętrzne lampy sufitowe: Gdzie są najbardziej skuteczne?

Lampy sufitowe mogą być stosowane na zewnątrz, wszędzie tam, gdzie możliwe jest ich zainstalowanie. Jest to naturalne - lampy sufitowe można stosować wszędzie tam, gdzie jest sufit. Wskazówka: Poszukaj modelu, który posiada czujnik ruchu. Zaoszczędzi to Państwu kłopotów z szukaniem włącznika światła. Praktyczną korzyścią jest to, że włamywacze nie lubią być zaskakiwani nagłymi rozbłyskami jasnego światła.

Jaka jest różnica między lampą sufitową wewnętrzną a zewnętrzną?

Mogłoby się wydawać, że lampy sufitowe można umieścić w dowolnym miejscu. Nie jest to prawdą. W przypadku lamp sufitowych zewnętrznych należy spełnić dodatkowe wymagania. Mogą one być stosowane na zewnątrz tylko wtedy, gdy spełniają te wymagania. Muszą być również chronione przed deszczem i kurzem.

Czy istnieje sufit zewnętrzny z czujnikiem ruchu?

Jest to rozsądne wymaganie. Dotyczy to w szczególności obszarów zewnętrznych. Wystarczy wybrać odpowiedni filtr ze sklepu i zaznaczyć odpowiednią opcję, aby wyświetlić lampy sufitowe zewnętrzne ze zintegrowanym czujnikiem ruchu. W ten sposób zostaną wyświetlone wszystkie modele zewnętrzne, które posiadają czujniki ruchu.

Podpowiedź: Lampę można później doposażyć w czujnik ruchu. Wszystkie opcje można znaleźć w podkategorii "Czujnik ruchu".

Czujnik ruchu nie będzie aktywował lampy w ciągu dnia, jeśli jest używany w połączeniu z czujnikiem zmierzchowym. Czujnik zmierzchowy może być użyty do kontroli czasu, w którym lampa powinna się włączyć.

Jakie są różne rodzaje czujników ruchu?

Czujniki ruchu to interesujący temat. Kluczowe jest zrozumienie technologii stojącej za czujnikami ruchu. Technologie te mogą być bardzo różne. Zarówno czujniki ruchu wysokiej częstotliwości (HF), jak i podczerwieni (IR) są bardzo powszechne. Czujniki IR mogą być używane na zewnątrz, ale są nieco wolniejsze. Czujniki HF mogą wykryć prawie każdy ruch i są najlepsze do użytku wewnątrz pomieszczeń. Jest mało prawdopodobne, aby były używane na zewnątrz. Istnieje kilka inteligentnych czujników HF, które mogą być używane na zewnątrz.

Jak skonfigurować czujnik ruchu?

Proste czujniki ruchu można zainstalować zaraz po wyjęciu z pudełka i nie trzeba ich modyfikować. Można również skonfigurować poszczególne czujniki ruchu w lampach. Istnieje wiele ustawień.

Czas: Jak długo lampa powinna pozostać włączona?
Czułość czujnika zmierzchowego: Przy jakim poziomie lampa powinna się automatycznie włączać?
Obszar wykrywania znajduje się w zakresie

Czy lampy LED są warte inwestycji?

Zalety technologii LED są bezsporne. Dotyczy to zarówno pomieszczeń wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Jest kilka rzeczy, które sprawiają, że diody LED są niemal niezastąpione w obszarach zewnętrznych. Po włączeniu, diody LED emitują 100% jasności. Jest to doskonała cecha dla czujnika ruchu. Kiedy skręcasz za róg w ciemności, miło jest mieć całą jasność.

Dodatkowe zalety nowoczesnej technologii LED w skrócie

Możliwość projektowania kompaktowych konstrukcji
Bardzo wysoka jasność świecenia
Żywotność do 50.000 godzin
Bardzo wysoka efektywność energetyczna, chroniąca środowisko i Państwa portfel.
Rtęć jest niedozwolona

Jakie kolory są dostępne dla plafonów zewnętrznych?

Możesz zamówić lampę sufitową w określonym kolorze (np. antracyt), odwiedzając nasz sklep internetowy. Wybierz "filtr kolorów" i zaznacz opcję, którą chcesz zaznaczyć. Dużą popularnością cieszą się jednak lampy w kolorze antracytowym.

Z jakich materiałów wykonuje się lampy sufitowe zewnętrzne?

Lampy zewnętrzne najlepiej jest wykonywać ze stali nierdzewnej, przede wszystkim ze względu na ich trwałość i piękny wygląd. W sklepie internetowym znajduje się filtr, który pozwala szybko zapoznać się z wyborem materiałów. Wybierz odpowiednią opcję.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.