Lampy solarne uliczne

Lampy solarne uliczne

Jeśli nie masz instalacji elektrycznej, solarne lampy uliczne można wykorzystać do oświetlenia otoczenia domu lub posesji. Jest to bardzo ekologiczne i ekonomicznie wydajne oświetlenie, dzięki zamianie energii słonecznej na elektryczną. Sklep internetowy MarktKraft.pl oferuje szeroki wybór lamp solarnych, które są odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Ich działanie jest bardzo proste. Płyta solarna przekształca światło słoneczne w energię elektryczną i ładuje akumulatory w słoneczny dzień. Po zapadnięciu zmroku zgromadzona energia elektryczna jest wykorzystywana do zasilania lampy. W zależności od pojemności akumulatorów, w pełni naładowana solarna lampa uliczna może świecić nieprzerwanie nawet przez cztery noce. Niektóre modele są wyposażone w czujnik ruchu. Lampa jest zasilana prądem o mocy 20% i może być używana od świtu do zmierzchu. Po wykryciu ruchu natężenie światła wzrasta do 100%.

Zastosowanie solarnej lampy ulicznej LED

Solarne lampy uliczne można stosować na parkingu, podjeździe lub podwórku jako alternatywę dla tradycyjnych lamp sodowych. Można je również wykorzystać jako latarnie ogrodowe. Docenią je właściciele domów i firm, a także lokalni urzędnicy, którzy szukają oszczędności.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.