Lampy solarne dekoracyjne

Lampy solarne ozdobne

Jakie solarne lampy ozdobne są popularne w ogrodzie?

Sześciany i kule są nadal bardzo popularne na tarasach i rabatach. Nowoczesne funkcje, takie jak zmiana kolorów RGB, sprawiają, że solarne lampy tarasowe świecą w ulubionych kolorach, nadając oświetleniu ogrodowemu zupełnie nowy wymiar.

W ofercie zewnętrznej znajdują się lampy w kształcie kuli, sześcianu i żarówki.

Jak działa światło słoneczne?

Efekty fotowoltaiczne to sposób, w jaki lampa solarna przetwarza światło słoneczne na energię elektryczną. Akumulator lampy przechowuje tę energię. Czujnik zmierzchowy lampy lub ustawiony czas świecenia sprawia, że lampa nie włącza się w ciągu dnia i przełącza się z trybu magazynowania na tryb świecenia dopiero po zapadnięciu zmroku.

Wskazówka: Więcej światła słonecznego równa się więcej energii, dlatego panel powinien być skierowany na południe. Należy go również chronić przed brudem i kurzem oraz oczyszczać z opadłych liści.

Jak długo trwa ładowanie solarnych lamp ozdobnych?

Akumulator może być w pełni naładowany energią słoneczną zgromadzoną w ciągu jednego słonecznego dnia. Bateria będzie musiała być w pełni naładowana w ciągu 2-10 dni po pierwszym uruchomieniu, aby zapewnić maksymalną wydajność.

Akumulatory mogą nie być w pełni naładowane w pochmurne dni lub w mniej słoneczne pory roku. Lampy solarne nie powinny być używane na mrozie lub w innych ekstremalnych warunkach pogodowych.

Jak długo mogą działać lampy solarne?

\To zależy, między innymi, od jakości i pochłanianej energii słonecznej. Stan naładowania akumulatora. Czas świecenia może się wahać od 5 do 20 godzin. W przypadku solarnych lamp dekoracyjnych jest to zazwyczaj 8-10 godzin.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.