Kinkiety solarne

Kinkiety solarne

Latarnie solarne mogą być stosowane jako akcent dekoracyjny w ogrodzie lub jako oświetlenie orientacyjne domu. Kinkiety solarne są łatwe w montażu na elewacji. Nie wymagają one również dodatkowych kosztów energii elektrycznej.

Jaka jest zasada działania solarnej lampy ściennej?

W tym przypadku nie jest wymagane zasilanie elektryczne. Solarne lampy ścienne przetwarzają światło słoneczne na energię elektryczną dzięki efektowi fotowoltaicznemu. Akumulator magazynuje energię elektryczną. Energia jest uwalniana, gdy czujnik zmierzchowy wyczuje, że zapada zmrok.

Jakie żarówki są stosowane w solarnych lampach ściennych?

Aby akumulator lampy solarnej miał wystarczająco dużo energii, aby mógł działać jak najdłużej, stosuje się technologię LED. Diody LED o wysokiej skuteczności świetlnej są w stanie wytworzyć wysoki poziom światła. Bardziej efektywnie zamieniają wat na lumeny. Oznacza to, że potrzeba mniej energii, aby utrzymać odpowiednią jasność przez dłuższy czas.

Jak długo mogą działać solarne lampy ścienne?

Wszystko zależy od tego, jaki typ lampy ściennej posiadasz. Większość lamp ściennych może świecić od 8 do 10 godzin po pełnym naładowaniu akumulatora. Akumulator nie może być w pełni naładowany, jeśli jest pochmurno. W takiej sytuacji czas świecenia będzie krótszy.

Czujnik ruchu do lamp ściennych zasilanych energią słoneczną to również oszczędność energii i ochrona. Czujnik ruchu do lamp ściennych zasilanych energią słoneczną gwarantuje dłuższy czas świecenia.

Jak zainstalować lampę solarną na ścianie?

Dostęp do wystarczającej ilości światła słonecznego jest niezbędny dla modułu solarnego lampy solarnej. Najlepiej jest skierować go na południe. Wiele produktów posiada zewnętrzny lub obrotowy moduł słoneczny.

Nie należy umieszczać ich pod drzewami lub dachami. Doskonałą skuteczność świetlną zapewnia regularne odkurzanie i czyszczenie.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.