Lampy ogrodowe stojące z czujnikiem ruchu

Lampy ogrodowe stojące z czujnikiem ruchu

Wiele korzyści z lampy z czujnikiem ruchu obejmują: Po pierwsze, może być stosowana w miejscach, do których zwykle nie jesteś w stanie dotrzeć, jak np. wejście. Wyłącza się automatycznie, co pomaga zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i zaoszczędzić pieniądze dla gospodarstwa domowego. Lampa z czujnikiem ruchu zapewnia bezpieczeństwo, oświetlając Twoją posesję tak, że każdy, kto zbliża się do niej z mniejszą przyzwoitością, może zostać zauważony. W niektórych miejscach lampa z czujnikiem ruchu może być wartościowym zakupem.

Lampy postumentowe oświetlają przestrzeń zewnętrzną.
Najmniejszą z całej rodziny lamp zewnętrznych jest lampa cokołowa. Nazywana jest również stojącą lampą ogrodową lub lampą cokołową. Jest krótsza od latarni i słupków oświetleniowych (ok. 40-50 cm wysokości, dzięki czemu można ją umieścić na betonowych cokołach, ścianach lub występach tarasowych. Plafony są świetną alternatywą dla opraw wpuszczanych przy drogach, czy w ogrodach, którym grozi zarośnięcie roślinami. Nie jest zbyt wysoki ani zbyt widoczny, ale będzie rzucał się w oczy na tle roślin w ziemi.

Połączenie czujnika ruchu i kombinacji jest możliwe.
Połączenie stojącej lampy ogrodowej i czujnika ruchu może być zarówno praktyczne, jak i energooszczędne. Praktyczne, ponieważ lampa cokołowa włącza się automatycznie, gdy czujnik wykryje ruch. Lampa cokołowa z czujnikiem ruchu jest energooszczędna. Włącza się tylko wtedy, gdy jest potrzebna. Wyłącza się automatycznie po ustawionym czasie i eliminuje ryzyko, że światło nie zostanie wyłączone.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.