Lampy ogrodowe stojące LED

Lampy ogrodowe stojące LED

Stojące lampy ogrodowe LED to najlepszy sposób na stworzenie niesamowitych efektów świetlnych na zewnątrz.
Wielu właścicieli domów postrzega swój ogród jako powód do dumy. Chcą oni, aby ich ogród lśnił nawet w ciemności. Do tego właśnie służy oświetlenie zewnętrzne LED. Stojąca lampa ogrodowa to świetny wybór dla tych, którzy lubią spektakularne efekty świetlne. Niska lampa zamontowana na cokole lub ścianie nadaje posesji ekstrawagancki wygląd.

Jak zamontować stojące lampy ogrodowe LED?

Wszystko zależy od tego, jak zostaną zamontowane. Można je przymocować do ściany poprzez przykręcenie bezpośrednio za cokołem. Zamontowanie ich na ziemi wymaga mrozoodpornego fundamentu. Jeśli zależy Państwu na elastyczności, najlepszym wyborem będzie model z grotem ziemnym. Możliwości aranżacyjne są nieograniczone.

Jak wysokie są ogrodowe lampy stojące LED?

Ich wysokość to zaledwie 40-50 cm. Ale tak imponujące! Te lampy ogrodowe LED są wolnostojące i mogą stworzyć niesamowite efekty świetlne w Twoim ogrodzie. Doskonale wyglądają zamontowane na ścianie lub na cokole. Są gwiazdami ogrodowego krajobrazu.

Czy mają być kwadratowe czy okrągłe?
To jest kwestia gustu. Mogą być kwadratowe lub okrągłe, wszystkie one służą swojemu celowi. Twój gust w projektowaniu domu jest najważniejszą rzeczą.

Co sprawia, że czujnik ruchu jest tak praktyczny?

Ponieważ oszczędza on energię elektryczną. Czujnik ruchu sprawia, że światło włącza się tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne. Zapewnia również maksymalny komfort, ponieważ nie trzeba ręcznie włączać i wyłączać światła. Kolejnym ważnym aspektem jest bezpieczeństwo. Czujnik ruchu sprawi, że ogród będzie dobrze oświetlony, a wszelkie przeszkody będą dobrze widoczne. Błysk światła może również odstraszyć włamywaczy i zmusić ich do ucieczki.

Wskazówka: Ważne jest, aby kąt wykrywania ruchu nie przekraczał pewnego punktu. Może on również objąć posesję sąsiada, co stanowiłoby problem. Światło nie włączy się prawidłowo, jeśli kąt wykrywania jest zbyt mały. Popularne modele mają kąt wykrywania ruchu 120 stopni, który jest wystarczający dla dróg dojazdowych i ścieżek. Pokrowce mogą być używane do ręcznego dostosowania dużego kąta czujnika ruchu do indywidualnych potrzeb. Pozwala to na uzyskanie maksymalnej elastyczności.

Dlaczego stal nierdzewna jest najlepszym materiałem?

Stal nierdzewna jest nie tylko piękna, ale również łatwa w utrzymaniu. Jest to wytrzymały materiał, który jest odporny na temperaturę i stosunkowo odporny na korozję. Te właściwości są bardzo ważne dla osób, które wybierają stal nierdzewną. Skontaktuj się z naszym zespołem doradców, jeśli masz pytania dotyczące stali nierdzewnej lub innych materiałów. Poniżej znajdują się nasze dane kontaktowe.

Czy można kupić lampy ogrodowe stojące LED w wersji solarnej?

Dzięki nim koszty energii elektrycznej praktycznie znikają. Jest to świetne rozwiązanie dla środowiska i Twojego portfela. Lampy solarne eliminują konieczność plątaniny kabli. Tam gdzie jest kabel nie ma prądu.

Wskazówka: Wiele zasilanych energią słoneczną stojących lamp ogrodowych LED jest wyposażonych w grot ziemny. Dzięki temu można je dowolnie przemieszczać. Należy pamiętać o zapewnieniu wystarczającej ilości energii słonecznej. Na tych praktycznych lampach solarnych nie można polegać bez wystarczającej ilości energii słonecznej.

Czy można kupić lampy ogrodowe zasilane diodami LED, które mają gniazdo wtykowe?

Miłośnicy dodatkowych funkcji będą zachwyceni. Lampy ogrodowe LED są bardzo praktyczne i mają gniazda wtykowe. Zwijacze kabli są już przeżytkiem - prąd można teraz pobierać z każdej stojącej lampy ogrodowej LED. Można ją wykorzystać do zasilania telefonu, nożyc do żywopłotu czy kosiarki do trawy. Ta lampa to świetna inwestycja, szczególnie dla tych, którzy hobbystycznie zajmują się ogrodem i cenią sobie wygodę.

Lampy ogrodowe stojące LED
Zainstaluj je przez elektryka.
Elektryk to zajęcie, które wymaga specjalisty. Elektryk to specjalista, który opanował sztukę układania kabli ziemnych. Elektryk amator nie powinien próbować instalować świateł ogrodowych.

Ważne informacje dotyczące stopni ochrony IP:
Lampy przeznaczone do montażu na zewnątrz powinny być zabezpieczone odpowiednim stopniem ochrony. Chroni to przed wilgocią i brudem. Dla lampy stojącej LED w ogrodzie wymagany jest stopień ochrony IP44. Chroni on lampę przed rozpryskującą się wodą i ciałami obcymi większymi niż jeden milimetr.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.