Oprawy ścienne wpuszczane

Oprawy ścienne wpuszczane

Oprawy wpuszczane w ścianę zajmują niewiele miejsca, ponieważ są wbudowane w ściany. Większość modeli jest niemal zlicowana z powierzchnią ściany. Mimo że korpus oprawy jest niewidoczny, nie uniemożliwia to dostrzeżenia lampy znajdującej się w środku. Jej światło jest niezwykle ważne w kwestiach bezpieczeństwa, a wpływ na środowisko jest nie do przecenienia.

Przestrzenie zewnętrzne są bezpieczniejsze dzięki wpuszczanym oprawom ściennym.
Do oświetlania wejść na schody często stosuje się oprawy wpuszczane montowane na ścianach. Są one małe i łatwe w montażu, a także mogą być stosowane do oświetlania wąskich przejść i schodów. Oprawy wpuszczane w ścianę nie tylko brawurowo wykonują zadania oświetlenia bezpieczeństwa i oświetlenia orientacyjnego, ale mają również zdolność do tworzenia atmosfery poprzez kreowanie światła. Korpus oprawy wpuszczanej jest ukryty, dzięki czemu światło może się przez niego prześwitywać.

Do opraw ściennych wpuszczanych stosuje się żarówki.
Istnieją trzy rodzaje lamp, które mogą być stosowane jako wpuszczane oprawy ścienne: fluorescencyjne, halogenowe i LED. Żarówki te cieszą się większą popularnością niż kiedykolwiek, ponieważ są zarówno energooszczędne, jak i oferują szeroką gamę kolorów światła. Otwiera to wiele możliwości aranżacyjnych. Istotne jest, aby lampy zewnętrzne miały stopień ochrony co najmniej IP 44, aby zapobiec rozpryskiwaniu wody i przedostawaniu się ciał obcych.

Zewnętrzna wpuszczana oprawa ścienna może służyć do oświetlania niebezpiecznych miejsc w ogrodzie lub otaczać dom pięknym światłem.

W przypadku opraw wpuszczanych w ścianę dostępnych jest wiele opcji.
Oprawy wpuszczane w ścianę mogą być wykorzystywane do wielu celów. Świetnie nadają się do dodawania akcentów świetlnych na ścianach. Oprawy wpuszczane w ścianę mogą tworzyć specjalne efekty świetlne dzięki zastosowaniu ściemnialnych, kolorowych żarówek LED. Oprawy te idealnie nadają się do oświetlania przejść i schodów. Oprawy ścienne wpuszczane można montować wzdłuż schodów lub w stopniach schodów, aby zapewnić piękne oświetlenie i pewny krok. Oprawy wpuszczane w ścianę najlepiej nadają się do wąskich klatek schodowych, ponieważ nie zajmują dużo miejsca. Oprócz swoich praktycznych zalet mogą stworzyć niepowtarzalną atmosferę. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo różnorodne oprawy wpuszczane w ścianę. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w znalezieniu odpowiedniej.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.