Kinkiety zewnętrzne styl rustykalny

Kinkiety zewnętrzne styl rustykalny

Zewnętrzne lampy ścienne w stylu retro wyróżniają się rustykalnym wzornictwem, np. zastosowanie miedzi z antycznym wykończeniem oraz dbałość o szczegóły to cechy charakterystyczne zewnętrznych lamp ściennych w stylu retro. Szklana osłona chroni przed deszczem i wiatrem. Nowoczesne źródła światła można ukryć za osłoną, aby zapewnić oświetlenie otoczenia.

Zewnętrzne lampy ścienne o rustykalnym wzornictwie są dostępne również z czujnikiem ruchu.
Również kinkiety retro mogą być wyposażone w czujnik ruchu, tak jak inne nowoczesne lampy zewnętrzne. Czujniki to element designu, który w sprytny sposób łączy nostalgię z nowoczesnością.

Jakie źródło światła jest najlepsze dla kinkietu zewnętrznego retro?

W lampach ściennych zewnętrznych najlepiej sprawdzają się żarówki LED. Żarówki LED zapewniają natychmiastową jasność 100%, co jest szczególnie ważne dla czujników ruchu. Oferują oszczędność energii do 90% w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami.

Żarówki filamentowe to świetne oświetlenie zewnętrzne w stylu retro. Łączą w sobie energooszczędność i styl vintage w doskonałej kombinacji! Żarówki te wyglądają tak samo jak tradycyjne żarówki, ale są wyposażone w nowoczesną technologię LED.

Jakiej ochrony potrzebuje zewnętrzna lampa ścienna?

IP, czyli dwucyfrowy stopień ochrony, informuje o warunkach pogodowych, w jakich może być używana rustykalna lampa zewnętrzna. Pierwsza cyfra oznacza ochronę przed ciałami obcymi, a druga - ochronę przed wilgocią.

Większość zewnętrznych lamp ściennych posiada stopień ochrony co najmniej IP44. W razie pytań nasz zespół doradców służy pomocą.

Lampy odporne na wodę morską są również znane ze swojego rustykalnego wyglądu. Chociaż nie mają one może największej ochrony, są wykonane z materiałów i komponentów, które są całkowicie chronione przed utlenianiem, rdzą i innymi elementami. Dzięki temu są bardziej odporne na działanie słonego powietrza z wybrzeża.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.