Kinkiety z czujnikiem ruchu

Kinkiety z czujnikiem ruchu

Większy komfort dla właściciela domu - nie trzeba szukać w ciemności włącznika światła.
Bezpieczeństwo zwiększa się dzięki wyraźnemu widokowi na wszystkie ścieżki, schody i przeszkody otaczające dom.
Efekt odstraszający to świetny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa - włamywacze nie lubią światła. To nie jest takie, które pojawia się nagle.
Zaoszczędzisz pieniądze na energii elektrycznej, ponieważ światło wyłącza się tylko wtedy, gdy jest potrzebne.
Ochrona środowiska: Unikaj niepotrzebnego światła

Jak można podłączyć zewnętrzne lampy ścienne z czujnikiem ruchu?

Czujnik ruchu jest bardzo przydatny w przypadku zewnętrznych lamp ściennych. Czujnik ruchu jest już wbudowany w lampę, więc nie trzeba go dodawać. Po zamontowaniu lampy na ścianie należy tylko ustawić żądany zasięg czujnika lub czas świecenia lampy. To wszystko. Praktyczna instrukcja montażu sprawia, że jest on łatwy. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, nasz zespół chętnie służy pomocą. Poniżej znajdują się ich dane kontaktowe.

Jakie są korzyści z zastosowania czujnika zmierzchowego?

Słońce nie musi być konkurencją dla lampy. Czujnik ruchu włącza lampę tylko wtedy, gdy nie ma wystarczającej ilości światła dziennego. Wykrywa on ciemność i włącza lampę tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne. Światło pojawia się tylko wtedy, gdy ktoś idzie w ciemności w pobliżu lampy. Nic się nie dzieje, gdy świeci słońce. Możliwe jest jednak, że czujnik zmierzchowy zostanie pokonany przez pobliską latarnię uliczną.

Czy można regulować światło stałe?

Zdarzają się sytuacje, w których światło w domu powinno lub musi pozostać włączone dłużej. W takich sytuacjach ciągłe wyłączanie światła może być bardzo irytujące. Łatwym rozwiązaniem jest możliwość przełączania kinkietu zewnętrznego między trybem czuwania a trybem wykrywania ruchu. Zwróć uwagę na tę funkcję przy zakupie urządzenia. Informacja ta jest dostępna w opisie produktu w sklepie.

Czy kamera to sensowna opcja dodatkowa?

Lampa ścienna z czujnikiem ruchu i kamerą do użytku zewnętrznego to sprytne rozwiązanie, zwłaszcza w strefie wejściowej. Za pomocą aplikacji na smartfona możesz sprawdzić, kto znajduje się przed Twoim domem. Nawet jeśli nie ma Cię w domu, możesz sprawdzić, kto znajduje się za drzwiami. Ten mały techniczny ewenement jest wzmocniony przez wbudowany w oprawę interkom i mikrofon z redukcją szumów. Dzięki temu możesz rozmawiać z gośćmi nawet wtedy, gdy jesteś na wakacjach i możesz błyskawicznie zaplanować następne spotkanie.

Czy istnieje najlepszy kąt dla detekcji ruchu?

Najpierw należy określić, gdzie będzie umieszczona zewnętrzna lampa z czujnikiem ruchu. Jest to 90deg, jeśli znajduje się z przodu domu. Możesz chronić do dwóch ścian za pomocą tego samego urządzenia. Możesz po prostu wybrać kąt detekcji ruchu pomiędzy 180deg a 240deg, a następnie umieścić lampę ścienną w rogu domu. 180deg wystarczy dla jednej ściany. Wskazówka: Jeśli lokalizacja kinkietu nie jest znana, można wybrać duży kąt wykrywania ruchu. Pokrywy pozwolą Ci na ręczną regulację kąta.

Podpowiedź: Załóżmy, że chcesz odstraszyć włamywaczy za pomocą niespodziewanego światła. W takim przypadku upewnij się, że czujnik ruchu obejmuje obszar pod lampą. Aby zapobiec przeoczeniu obszaru detekcji, stosuje się dolny czujnik detekcji. Można to osiągnąć poprzez zastosowanie specjalnej soczewki lub drugiego czujnika.

Które żarówki są najlepsze?

Kinkiety zewnętrzne, które posiadają czujnik ruchu, można opisać tylko jako LED. Diody LED od razu gwarantują 100% jasności, gdy ktoś podejdzie blisko lampy. Dlatego nie zaleca się stosowania żarówek energooszczędnych, które nie zapewniają natychmiast pełnej mocy. W tym przypadku ważne jest zarówno środowisko, jak i portfel. Czujniki ruchu mogą zwiększyć swój wpływ na środowisko dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii LED. Nasza grafika informacyjna wyjaśnia wszystkie korzyści płynące z zastosowania diod LED.

Czy istnieją modele wykorzystujące technologię solarną?

Możliwe jest nie tylko oszczędzanie energii elektrycznej, ale także jej nieużywanie. To jest właśnie obszar technologii solarnej. Możliwe jest również zastosowanie kinkietów wyposażonych w czujniki ruchu. Wskazówka: Lampa, aby była funkcjonalna, musi być umieszczona w nasłonecznionym miejscu. Niedostateczne nasłonecznienie może spowodować awarię lampy, co jest szczególnie ważne, gdy chodzi o bezpieczeństwo. Modele wyposażone w system hybrydowy, takie jak Sun'Connec, zapewnią pełną niezawodność. Łączą one w sobie to, co najlepsze w technologii solarnej i elektryczności sieciowej.

Szukasz solidnej lampy?

Będzie świetnie wyglądać. Wybierz stal nierdzewną jako materiał, z którego zostanie wykonana. Ma to wiele zalet:

- wygląda najlepiej
- jest bardzo łatwa w utrzymaniu i odporna na korozję.
- jest niezwykle stabilna i odporna na zmiany temperatury.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.