Żyrandole z kloszem

Żyrandole z kloszem

Świeczniki z tkaninowymi kloszami są zabawne, ciekawe i po prostu inne. Kryształowe wisiorki i świece nikogo już nie dziwią. Odważna wersja klasycznego żyrandola z uroczymi małymi kloszami przyciąga spojrzenia i tworzy przytulną atmosferę. Lampy z materiałowymi kloszami mogą dawać ciepły blask i przytulny nastrój. Ważne jest, aby lampy były wyposażone w wysokiej jakości żarówki o barwie ciepłej bieli. W przypadku żyrandoli z kloszami potrzeba jeszcze więcej źródeł światła.

Jaka liczba kloszy powinna znajdować się w żyrandolu?

Wystrój wnętrza to często kwestia gustu. Można wybrać dowolny model wielopunktowy, który posiada wiele źródeł światła, byleby nie był zbyt mały. Wygląd żyrandola będzie tym bardziej niezwykły i zabawny, im mniejsze będą materiałowe klosze. Możesz mieć wiele abażurów. Możesz wybrać od 3 do 18 abażurów, korzystając z filtra "liczba żarówek".

Abażury i żyrandole Jak wyczyścić żyrandol przy użyciu abażurów z tkaniny?

Świetnie jest mieć żyrandol, ale jak utrzymać go w czystości? Łatwo jest wyczyścić żyrandol, odłączając go od prądu i przecierając ściereczką z mikrofibry lub miotełką do kurzu. Nawet jeśli abażury są wykonane z tkaniny, pralka nie jest opcją. Czyszczenie chemiczne nie jest opcją dla abażurów.

Można właściwie założyć, że żyrandol z abażurami z tkaniny będzie uważany za odrębny styl. Nadal można znaleźć dobrze znane style w tej podkategorii. Możesz szukać żyrandoli z abażurami z tkaniny w stylu Manor, wybierając tę opcję w filtrze sklepu. Możesz również wybrać "florentyński" lub "marynistyczny", a będziesz zaskoczony wynikami wyszukiwania.

Jak wysoki powinien być żyrandol?

Istnieje kilka kluczowych zasad, których powinieneś przestrzegać podczas instalowania żyrandola. Jeśli żyrandol jest zawieszony nad stołem, odległość między dolną krawędzią lampy a powierzchnią stołu powinna wynosić 60-70 cm. Żyrandol z materiałowymi kloszami nie powinien wisieć w otwartej przestrzeni pokoju, musi być na tyle wysoki, abyś mógł pod nim stanąć lub przejść.

Jakie kolory kloszy są dostępne?

Po prostu przejdź do sklepu i wybierz "filtr kolorów", aby sprawdzić, czy żyrandol z tkaninowymi abażurami, który chcesz, jest dostępny. Wyświetlone zostaną wszystkie modele, które pasują do Twojego wyboru. Dostępnych jest wiele opcji kolorystycznych - od białego, czarnego, chromowanego i aluminiowego po czerwony, różowy i niebieski.

Czy można znaleźć również żyrandole z kloszami z tkaniny, które można stosować z żarówkami LED?

Warto przestawić się na technologię LED. Nowoczesna technologia LED ma wiele zalet. Nie oznacza to, że musisz wyrzucić swój ulubiony żyrandol z abażurem. Możesz po prostu kupić nowe żarówki LED. Mogą być one stosowane z każdą znaną Ci standardową oprawą oświetleniową, w tym z tradycyjnymi żarówkami. Są one również znane jako żarówki retrofit. Nasadka może być zamontowana w istniejącym żyrandolu. Możesz natychmiast cieszyć się korzyściami płynącymi z technologii LED, po prostu wkręcając je.

Czy znasz jakieś żyrandole, które można przyciemniać?

Trudno uwierzyć, że nie ma żyrandoli z możliwością ściemniania. Tkaninowe klosze mogą zagwarantować przytulne oświetlenie, a możliwość ściemniania może sprawić, że będzie ono jeszcze bardziej przytulne. W szczegółach produktu możesz sprawdzić, czy Twój model ma funkcje ściemniania.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.