Żyrandole styl klasyczny / antyczny

Żyrandole styl klasyczny / antyczny

Antyczny wygląd, najnowocześniejsza technika.

Miłośnicy stylu glamour nie zostaną zapomniani. Żyrandole, najlepiej w stylu antycznym, dodają elegancji i uroku ekstrawaganckim wnętrzom. Żyrandole najlepiej prezentują się w dużych pomieszczeniach. Mogą zajmować dużo miejsca, dlatego ważne jest, aby umieścić je z dala od podłogi i ścian. Żyrandol nie musi znajdować się w zamku. Antyczny żyrandol może być umieszczony w mieszkaniu, na poddaszu, w dużym pokoju lub korytarzu. Można znaleźć idealny mały żyrandol do każdego pomieszczenia, nawet małego.

Czy żyrandole w stylu antycznym są naprawdę tak stare?

A może są po prostu stylizowane tak, aby wyglądały na stare? Najlepszym miejscem do zakupu naprawdę starego żyrandola jest antykwariat lub rynek antyków. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu, jeśli antyczne żyrandole są tym, czego Państwo chcą. Istnieje wiele żyrandoli, które wyglądają na zabytkowe, ale znajdziesz również nowoczesne modele, które mogłyby wisieć w starym zamku bez niczyjej uwagi.

Jakie materiały są używane do produkcji żyrandoli w stylu antycznym?

Do produkcji żyrandoli w stylu antycznym można użyć wielu materiałów. Twój osobisty gust będzie decydował o tym, jaki materiał wybierzesz. Możesz wybrać materiał, który nada Twojemu produktowi antyczny wygląd, używając filtra "materiał".

Kryształ jest materiałem, który można wykorzystać w żyrandolach. Żyrandol to efektowny, drogi, ciężki przedmiot, który został bogato obwieszony kryształami. Kryształy Swarovskiego są pierwszymi, które przychodzą na myśl, gdy Schonbek tworzy ekstrawaganckie żyrandole. Nie trzeba tworzyć żyrandoli kryształowych, które są duże i wyszukane. Dostępne są również nowoczesne modele.

Jakie kolory są dostępne dla żyrandoli?

Klasyczne żyrandole w stylu antycznym można znaleźć w wersji srebrnej, złotej lub mosiężnej. Istnieje wiele innych opcji. Istnieje wiele opcji, od szarego do brązowego do kremowego. Wystarczy użyć filtra, aby zobaczyć, jakie kolory są dostępne w ogromnej kolekcji marktkraft.pl.

Czy istnieją żyrandole w stylu antycznym, które mają świece?

Trudno jest znaleźć w naszym sklepie żyrandol z prawdziwymi świecami. Lepiej jest poszukać żyrandola na giełdach staroci. W naszej kolekcji mamy żyrandole z technologią LED, które wyglądają tak, jakby były wyposażone w prawdziwe świece. Żarówki LED wyglądają bardzo podobnie do prawdziwych świec, ale również eliminują wszelkie zagrożenia pożarowe. Podpowiedź: Nie tylko są to żarówki świecowe, ale lampy, które wyglądają jak płomienie, również świetnie wyglądają w żyrandolu w stylu antycznym. Przypominają one prawdziwe świece, ponieważ mają kolbę, która jest wygięta lub przekręcona.

Jak duży powinien być żyrandol?

To zależy od każdego z osobna. Jedna rzecz jest jednak jasna. Rozłożysty żyrandol nie będzie wyglądał dobrze w małej przestrzeni. Ta dekoracja w stylu antycznym potrzebuje przestrzeni, aby pokazać swój pełny efekt.

Wskazówka: Należy wziąć pod uwagę, ile mamy źródeł światła i jaki jest ich całkowity strumień świetlny. Jest on mierzony w lumenach i określi jasność Twojego pokoju.

Czy żyrandole w stylu rustykalnym są dostępne?

Tak, są. Są one niezwykle popularne z tego powodu. Mamy dla nich podkategorię w naszym sklepie - żyrandole w stylu dworkowym/rustykalnym.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.