Żyrandole styl florentyński

Żyrandole styl florentyński

Żyrandole są powszechnie kojarzone z wielkimi, luksusowymi salami i pałacami, w których koronowano królów lub cesarzy. Jednak obecnie takie oszałamiające oświetlenie trafia do przestrzeni prywatnych. Te kandelabry to duże, wielopunktowe i potężne żyrandole, które kiedyś były uosobieniem luksusu i nadmiaru.

Jako wyjątkowa forma oświetlenia sufitowego, żyrandol wyróżnia się licznymi źródłami światła i elementami odbijającymi światło, takimi jak luksfery i elementy z tworzywa sztucznego. Żyrandol może przyciągać wzrok nawet wtedy, gdy nie jest używany. Obecnie dostępnych jest wiele żyrandoli wzorowanych na królewskich kandelabrach, jak również żyrandole designerskie, które przemawiają do nowoczesnego purysty lub żyrandole w stylu florentyńskim, które charakteryzują się fantazyjnymi elementami kwiatowymi.

Naturalne elementy są znakiem rozpoznawczym żyrandoli w stylu florentyńskim. Żarówki otoczone są małymi, kolorowymi i często jaskrawo zabarwionymi kwiatami. Elementy przypominające liście owijają się wokół ramion żyrandola florentyńskiego jak łodygi, sprawiając wrażenie, że żyrandol jest naturalną rośliną. Zakrzywione ramiona żyrandola wyglądają jak gałęzie lub drzewa z powodu ich łagodnych krzywizn. Żyrandole w stylu florentyńskim mogą wnieść do Twojego wnętrza kwiaty i ekstrawaganckie źródło światła.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.