Żyrandole styl dworkowy / rustykalny

Żyrandole styl dworkowy / rustykalny

Żyrandol w stylu rustykalnego dworku: Oszałamiająca atrakcja wizualna.

Wielu osobom dworek kojarzy się z wiejską chatą. My widzimy o wiele więcej. Na przykład miasto. Mieszkanie miejskie, a dokładniej budynek, który jest płaski. Tutaj można wkomponować nowoczesny styl country i stworzyć piękny klimat. Ten styl najlepiej sprawdza się na wsi. Nawet zwykły dom może stać się przytulnym domkiem.

Jaki rozmiar powinien mieć żyrandol w rustykalnym stylu wiejskim?

Ważne jest, aby źródło światła miało urokliwy wpływ na przestrzeń. Żyrandol nie powinien być ani za duży, ani za mały. Żyrandol powinien dodawać charakteru pomieszczeniu. Podpowiedź: Średnica żyrandola nie ma znaczenia, jeśli wisi on swobodnie w obrębie pomieszczenia. Ważniejsza jest liczba źródeł światła i całkowity strumień świetlny w lumenach. Następujące czynniki określą strumień świetlny, którego potrzebujesz:

Wielkość pomieszczenia kolorystyka pomieszczenia (jaśniejsze ściany lepiej odbijają światło) Pożądana jasność Żyrandol rustykalny nie powinien wisieć nad stołem. W żadnym wypadku nie powinien być większy od stołu. W przeciwnym razie będzie sprawiał przytłaczające wrażenie. Tak jest w przypadku okrągłych stołów. Użyj dłuższego boku, jeśli stół jest prostokątny.

Jak wysoki powinien być żyrandol?

Żyrandol rustykalny nie powinien być zawieszony w pomieszczeniu, jeśli jest wolnostojący. Powinien być zamontowany tak, aby nikt nie mógł się w niego uderzyć głową. Może być zamontowany nieco niżej, jeśli znajduje się nad stołem. Nie powinien zasłaniać kontaktu wzrokowego między osobami siedzącymi przy stole. Zaleca się zachowanie odległości pomiędzy dolną krawędzią lampy a powierzchnią stołu 60-70cm.

Czym charakteryzują się żyrandole w stylu dworkowym?

Żyrandole w stylu dworkowym wyglądają rustykalnie i pięknie. Na myśl od razu przychodzą metal, mosiądz i drewno. Wszyscy ludzie mają podobne skojarzenia. Te materiały bardzo dobrze pasują do nowoczesnego stylu wiejskiego. W sklepie łatwo jest znaleźć odpowiedni materiał. Wystarczy wybrać filtr "materiał" i zaznaczyć odpowiednie opcje, aby przeglądać wyniki.

Podpowiedź: Żyrandole w stylu rustykalnego dworku można sparować z następującymi stylami.

Jakie są dostępne kolory dla żyrandoli w stylu rustykalnego dworku?

Żyrandole w stylu dworkowym nie mogą być kupowane w jasnych kolorach. Takie są wytyczne. Wybór jest bardzo duży. Skorzystaj z "filtra kolorów", aby sprawdzić ofertę sklepów i zainspirować się. Możesz znaleźć modele w kolorze białym lub żyrandole w brązie, miedzi lub chromie.

Czy istnieją żyrandole w stylu dworkowym, które można łączyć z kloszami?

Świetnym pomysłem będzie żyrandol z wieloma małymi kloszami. Taki obraz jest idealny dla stylu dworkowego. Warto przejrzeć zdjęcia z kategorii "Żyrandole w stylu dworkowym/rustykalnym", aby znaleźć model, którego szukasz. Jeśli nadal urzekają Cię malutkie abażury, to kategoria "Żyrandole bez abażuru" jest dla Ciebie. Prosimy pamiętać, że nie Czy istnieje oświetlenie retrofit, które pasuje do stylu dworku? Nowoczesne żyrandole w stylu dworkowym byłyby niczym bez nowoczesnej technologii LED. Choć nadal wyglądałyby świetnie, są zdecydowanie bardziej energooszczędne i przyjazne dla środowiska niż tradycyjne żarówki. Aby uzyskać rustykalny urok, możesz użyć żarówek LED wind blast candles. Żarówki te mają takie same standardowe gwinty jak tradycyjne żarówki, więc pasują do standardowych opraw, takich jak E14.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.