Żyrandole nowoczesne

Żyrandole nowoczesne

Jakie są cechy i funkcje nowoczesnych żyrandoli?

Nowoczesne żyrandole są bardziej subtelne i mniej ekstrawaganckie niż tradycyjne. Tworzą one harmonijne meble. Nowoczesne żyrandole mogą być zaprojektowane z minimalnymi formami lub delikatnymi akcentami fantazji, aby pasowały do nowoczesnych wnętrz.

Jedna rzecz jest stała w tych obiektach oświetleniowych: widoczne źródła światła, lub klosze, na każdej żarówce. To właśnie odróżnia nowoczesne żyrandole od nowoczesnych lamp wiszących z diodami LED wkomponowanymi w filigranowe formy.

Jaka żarówka jest najlepiej sparowana z nowoczesnym żyrandolem?

Nowoczesne żyrandole mają źródło światła jako element projektu. Sensowne jest więc użycie atrakcyjnych wizualnie żarówek, które wyglądają jak płomień. Alternatywą dla tradycyjnych żarówek halogenowych i żarowych mogą być żarówki filamentowe LED.

Są one energooszczędne, ciepłe i wyglądają jak tradycyjne żarówki. Istnieją również żarówki wyglądające jak płomień, które mogą być stosowane zamiast świec żarowych.

Jak czyścić żyrandol?

Wystarczy odkurzyć powierzchnię żyrandola za pomocą szczotki do kurzu. Spryskanie żyrandola specjalnymi sprayami do czyszczenia pozwoli na spłynięcie brudu i kurzu. Można również użyć gazet i ręczników, aby przykryć żyrandol w takim przypadku.

Przed czyszczeniem należy wyłączyć zasilanie. Pozwól, aby źródła światła ostygły, jeśli były włączone. Nie należy ponownie włączać zasilania, dopóki żyrandol nie będzie całkowicie suchy.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.