Szyna prądowa 1-fazowa

Szyna prądowa 1-fazowa

Indywidualne i pomysłowe oświetlenie pomieszczeń

W jakich przypadkach system szynowy może być stosowany zamiast lampy sufitowej?

Jedna lampa nie wystarczy do oświetlenia dużych pomieszczeń, wieloczęściowych stanowisk pracy w kuchni i długich stołów jadalnych. Kompleksowe oświetlenie pomieszczenia można uzyskać za pomocą jednofazowego systemu szynowego, jeżeli istnieje tylko jedno źródło zasilania.

Co to jest szyna 1-fazowa i jak działa?

Wszystkie lampy zamontowane na szynach są podłączone do wspólnego przewodu fazowego poprzez 1-fazową szynę zbiorczą. Ponieważ lampy tworzą jeden obwód, wszystkie mogą być włączane, wyłączane i ściemniane jednocześnie.

Pozwala to na stworzenie projektu oświetlenia, który jest specyficzny dla danego pomieszczenia. Systemy szynowe mogą być również stosowane w atelier do oświetlania witryn sklepowych lub do innych celów, takich jak oświetlanie wystaw sklepowych. Pozycja szyny może być również regulowana. Pozwala to na dostosowanie oświetlenia do wystroju wnętrza.

Jaka jest różnica między szyną z przewodami trójfazowymi a jednofazowymi?

Przewody trójfazowe mogą być stosowane z szynoprzewodami trójfazowymi. Dzięki temu różne grupy lamp z tego samego systemu szynoprzewodów mogą być przełączane niezależnie, tzn. trzy fazy mogą być podzielone. Pozwala to na dużą elastyczność w przestrzeniach komercyjnych i prywatnych.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.