System linkowy gotowy do montażu

System linkowy gotowy do montażu

To stylowe rozwiązanie oświetleniowe jest idealne do tworzenia niestandardowych wnętrz

Czy warto rozważyć instalację systemu linkowego w swoim domu?

Systemy linkowe pozwalają oświetlić pomieszczenie za pomocą jednego źródła zasilania i wielu źródeł światła w różnych punktach. Do takich pomieszczeń należą zarówno duże przestrzenie dzienne z wieloma miejscami do siedzenia i wypoczynku, jak i kuchnie z jadalniami czy długie korytarze.

Systemy linkowe można stosować w trudnych lub nietypowych wnętrzach, takich jak pomieszczenia z niskimi sufitami i dużą ilością kątów.

Systemy linkowe mogą być stosowane jako nowoczesne rozwiązanie oświetleniowe zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym.

Jakie są korzyści z zastosowania gotowego do montażu systemu linkowego?

Gotowe do montażu sznury mają z góry określoną długość i liczbę lamp. Kompletny zestaw może być natychmiast zmontowany. W tym przypadku nie ma potrzeby stosowania dodatkowych akcesoriów.

Elastyczne wykorzystanie tego systemu jest możliwe dzięki możliwości regulacji kierunku świecenia i rozmieszczenia lamp na całej długości liny. Pozwala to na maksymalne uwzględnienie różnych stref w pomieszczeniu.

Czy możliwe jest wstępne okablowanie systemów wykorzystujących technologię LED?

Wiele systemów linkowych wykorzystuje technologię LED. Mogą to być zarówno lampy z diodami LED wbudowanymi na stałe - co często łączy się z minimalistycznym wzornictwem - jak i standardowe oprawy oświetleniowe. Niektórzy producenci dostarczają od razu odpowiednie żarówki LED do wariantów, które zawierają oprawy. W przypadku systemów punktowych należy stosować trzonek GU5,3/MR16.

Technologia LED charakteryzuje się wysoką wydajnością energetyczną, co oznacza, że może oszczędzać energię elektryczną i obniżać koszty. Charakteryzuje się również długą żywotnością. Cały system linkowy jest praktycznie bezobsługowy.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.