Systemy linkowe

Systemy linkowe

Oświetlenie linowe świetnie nadaje się do nietypowych pomieszczeń z ciemnymi kątami, pochyłym sufitem lub długimi korytarzami. Oświetlenie linowe pozwala na połączenie salonu i jadalni. Zapewnienie wystarczającej ilości światła może wydawać się trudne. Nie można się jednak bardziej mylić. Nawet w trudnych sytuacjach przestrzennych istnieje rozwiązanie dla oświetlenia. Oświetlenie linowe jest idealne do konkretnych zadań!

Jak montuje się systemy linowe?

Mieszkania posiadają system linkowy, który montuje się od ściany do ściany i od sufitu do sufitu. Co więcej? Najlepiej nie musieć szukać odpowiedzi i zlecić wykonanie prac elektrykowi, który jest obeznany w temacie. Pozwoli to nie tylko zaoszczędzić czas i pieniądze, ale także pozwoli uniknąć nieporozumień. Jeśli chcesz zainstalować system kablowy samodzielnie, upewnij się, że dokładnie przeczytałeś instrukcję. Każdy system kablowy zawiera szczegółową instrukcję, która wyjaśnia poszczególne etapy instalacji.

Czy istnieje maksymalna długość lampy z linką?

Długość określa moc transformatora i długość przewodu. Należy pamiętać, że transformatory elektroniczne mają ograniczenie maksymalnej długości. Pamiętaj, że długość systemu musi być zawsze równa połowie długości przewodu (+/-)... Dlatego właśnie tak się dzieje. To proste, ponieważ przewody są zawsze podwajane.

Które oświetlenie sznurkowe najlepiej nadaje się do Twoich potrzeb?
Pomieszczenia mieszkalne to oczywiście. Pokój dzienny, jadalnia, przedpokój i kuchnia. Systemy niskonapięciowe można bezpiecznie stosować w sypialniach dziecięcych. W ogrodzie zimowym dobrze sprawdzają się systemy linkowe. Natomiast do łazienek i pomieszczeń narażonych na dużą wilgotność należy znaleźć alternatywne rozwiązanie. Do oświetlenia łazienki polecamy lampy do lustra, lampy łazienkowe i lampy sufitowe.

W jakich sytuacjach warto zainstalować system linkowy w swoim domu?

To jest bardzo ważne pytanie. Odpowiedź na nie jest również bardzo prosta. Trudno jest zaplanować oświetlenie, jeśli pomieszczenia są zbyt długie lub mają wiele zakamarków. Również pomieszczenia, które są nachylone. Gdy jedno, dwa lub więcej pomieszczeń w domu jest trudnych do oświetlenia z perspektywy oświetlenia. Nie oznacza to, że musisz siedzieć w ciemności, jeśli Twoja sytuacja przestrzenna jest tak trudna. Wcale nie! To jest właśnie zadanie dla systemów linowych. Elastyczny montaż linowy, także z łącznikami narożnymi! Elastyczny montaż linowy (również z łącznikami narożnymi!) pozwala na wiele wariantów i rozwiązań.

Oświetlenie linowe oferuje również wiele innych korzyści.

Nowoczesny, minimalistyczny design w połączeniu z wysoką funkcjonalnością i elastycznością
Możliwość oświetlania całych pomieszczeń za pomocą tylko jednej instalacji i przyłącza sufitowego
Jest to idealne, dyskretne rozwiązanie oświetleniowe do eksponowania nowej dekoracji na wystawie. Można go używać do oświetlania poszczególnych obszarów w obrębie czterech ścian.
Można nawet zintegrować lampy wiszące z różnymi modelami.

Czy do każdego systemu kablowego wymagany jest transformator?

Wszystko zależy od tego, jaki system linowy Państwo używają. W przypadku systemów niskonapięciowych wymagany jest transformator. Może on być podłączony bezpośrednio do źródła zasilania. Strona niskiego napięcia jest podłączona do systemu linowego. Jest to doskonałe rozwiązanie! Transformator można umieścić na ścianie lub nieco z boku. System wysokonapięciowy jest zasilany bezpośrednio napięciem 230V - nie wymaga transformatora.

Czy macie Państwo w swojej ofercie również systemy linowe wykorzystujące technologię LED?

Tak. Technologia LED może być stosowana w systemach linowych. Nie miałoby to żadnego sensu. Producenci również myślą jak producenci i oferują szeroką gamę systemów linowych, które wykorzystują technologię LED. Wiele systemów linowych jest dostępnych z technologią LED, która jest zintegrowana na stałe. Dzięki temu znikną ciemne kąty i wyeliminowana zostanie konieczność ciągłej wymiany żarówek. O tym, czy dany system linkowy jest kompatybilny z żarówkami LED, dowiedzą się Państwo z opisu i szczegółów produktu. Szukają Państwo systemu linkowego Paulmann z diodami LED? To tutaj!

Czy lampy sznurkowe można ściemniać?

Wszystko zależy od typu lampy i transformatora. Jak ustalić, które lampy można ściemniać, a które nie? To bardzo proste. Informacje te można znaleźć w opisie produktu lub szczegółach produktu.

Czy istnieje możliwość zakupu kompletnych systemów linkowych?

Tak, nie trzeba szukać każdego elementu z osobna. Kompletny zestaw zawiera wszystko, co jest potrzebne do zamontowania danego elementu. Jest to praktyczne rozwiązanie. Takiego kompletu nie znajdziesz nigdzie indziej. To proste - wystarczy kliknąć tutaj!

Czy dostępne są akcesoria i części zamienne do systemów linkowych?

Tak. W naszym sklepie można znaleźć szeroką gamę akcesoriów i części zamiennych. Mogą Państwo stworzyć swój własny system linowy i oświetlić każdy zakątek swojego domu.

A co z częściami zamiennymi?

Części zamienne można również znaleźć pod powyższym linkiem. Dodatkowe akcesoria znajdą Państwo w tym dziale. Pojedyncze części kompletnych zestawów nie mogą być zakupione jako części zamienne. W takim przypadku należy skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta. Oni zawsze chętnie udzielą fachowej porady.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.