Reflektory sufitowe

Reflektory sufitowe

Elastyczne oświetlenie wnętrz.
Każde pomieszczenie jest wyjątkowe i może być wykorzystywane w różny sposób. Dlatego tak ważne jest indywidualne oświetlenie. Sufitowe lampy punktowe oferują optymalnie dopasowane światło dzięki elastycznym punktom.

Jakie reflektory sufitowe Państwo posiadają?

Sufitowe reflektory punktowe oferują indywidualnie dopasowane oświetlenie. Sufitowe reflektory punktowe są dostępne w różnych stylach i kolorach, od industrialnych i retro po vintage i industrialne.

Sufitowe reflektory punktowe mogą różnić się także pod względem stylu. Dostępne modele mogą mieć więcej lub mniej plamek. Ułatwia to wybór odpowiedniego reflektora sufitowego do danego pomieszczenia.

Dlaczego żarówki LED są doskonałe do reflektorów sufitowych?

Ze względu na swoje niewielkie rozmiary i różnorodność opcji spotów, żarówki halogenowe przez długi czas były najlepszym wyborem dla reflektorów sufitowych. Technologia LED jest teraz bardziej wydajna. Diody LED mogą pomóc Ci zaoszczędzić do 60% energii i innych kosztów, a także zapewnić ciepłe i komfortowe światło, które będzie Ci służyć przez cały okres użytkowania.

Jak mogę regulować kierunek padania światła z reflektora sufitowego?

Najpierw należy odpowiedzieć sobie na pytanie: "Czy chcesz, aby oświetlenie akcentowało czy obejmowało więcej?". Pozycja poszczególnych spotów będzie zależała od tego, czego oczekujesz. Możesz skierować je na szafki lub obrazy, aby je wyróżnić, lub ustawić je szeroko, aby rozjaśnić pomieszczenie.

Wskazówka: Zanim zainstalujesz reflektory, sprawdź ich działanie w normalnej pozycji siedzącej lub stojącej. Dzięki temu można szybko skorygować ewentualne odblaski.

Czy reflektory sufitowe wymagają transformatora?

Reflektory sufitowe można podłączyć do sieci elektrycznej 230V, tak jak zwykłe lampy sufitowe. Informacja ta jest dostępna w szczegółach produktu: "Napięcie sieciowe (V):230". Dodatkowe sterowniki będą podane w opisie produktu.

Czy wszystkie spoty i reflektory sufitowe są ruchome?

Zasadniczo wszystkie spoty można przechylać i obracać. Istnieją modele, które mają stałe reflektory. Zalecamy ponowne przeczytanie opisu produktu przed dokonaniem zakupu.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.