Reflektorki LED

Reflektorki LED

Jeśli chcesz coś wyeksponować, np. ulubiony fotel mola książkowego lub wyjątkowy przedmiot artysty, reflektory LED są najlepszym wyborem. Do takiego oświetlenia punktowego wystarczy jeden punkt. Jeśli wymagania są większe, należy użyć większej liczby spotów. Wielopunktowe reflektory LED mogą oświetlać całe pomieszczenia z wystarczającą mocą.

Reflektor punktowy LED jest bardzo subtelny i wtapia się w otoczenie. Sam w sobie nie jest elementem rzucającym się w oczy, ze swoim dyskretnym wyglądem i czasami subtelną kolorystyką.

Czym kierować się przy wyborze reflektorów LED?

Elastyczne rozwiązania są tym, co lubią ludzie. Upewnij się, że poszczególne spoty mogą się przechylać i obracać. Funkcje te są dostępne w większości reflektorów LED. Ściemniacz pozwala na elastyczność w zakresie jasności. Możesz nie być w stanie go zobaczyć, więc upewnij się, że dodasz go do swojej listy kontrolnej. Jest to rzadko spotykana funkcja. Reflektory LED mają również możliwość regulacji kolorów światła. Kolejny element, który należy dodać do listy kontrolnej. To dobry moment, aby zadać sobie pytanie, czy wolisz zdalne sterowanie czy sterowanie za pomocą aplikacji na smartfona.

Ważne jest również, aby rozważyć miejsce, w którym zostaną zainstalowane reflektory LED. Musisz zapewnić odpowiednią ochronę na wypadek wilgoci. Jest to szczególnie ważne w przypadku łazienek. Różne miejsca montażu wymagają różnych poziomów ochrony. Druga cyfra określa, jak duża powinna być ochrona. Czy reflektory LED mogą być stosowane w łazienkach? Spoty przydają się również w łazienkach, aby zadbać o wygląd i komfort otoczenia. Są one montowane na suficie i zapewniają oświetlenie kierunkowe. Koniec z irytującymi cieniami przerywającymi golenie lub tuszującymi rzęsy. Do zastosowania nad lustrem dobrze sprawdzają się wielopunktowe reflektory LED. Zalecamy IP44 dla ochrony przed wilgocią - zarówno w przypadku reflektorów sufitowych, jak i reflektorów do luster. Najlepszym wyborem do instalacji jest profesjonalista. Będzie on w stanie dokładnie określić, gdzie potrzebna jest ochrona. Łazienki mają specjalne wymagania, dlatego należy koniecznie zatrudnić profesjonalistę.

Reflektory LED są oparte na technologii LED. Dokładniej mówiąc, zintegrowanej. Oznacza to, że źródło światła jest prawie nieobecne. Wiąże się z tym również wiele korzyści:

Duża oszczędność energii: 90% w porównaniu z tradycyjnymi lampami żarowymi Długa żywotność: Do 50.000 godz. Natychmiastowe światło: natychmiast 100% maksymalnego strumienia świetlnego Ile lumenów potrzeba na m2 Wszystko zależy od tego, jak jasne mają być reflektory LED. Zależy to również od pomieszczenia, w którym reflektory LED będą używane.

W jaki sposób montuje się reflektory LED?

Wszystko zależy od tego, jaki model wybierzesz. Do każdej lampy dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu wraz ze schematem. Postępuj zgodnie z nią, a wszystko będzie działać. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące montażu lub wcześniej, nasi doradcy chętnie pomogą. Poniżej znajdują się nasze dane kontaktowe. Wskazówka: Zanim podejmiesz próbę samodzielnej instalacji systemu elektrycznego, skonsultuj się z doświadczonym elektrykiem.

Jaką barwę światła emituje naświetlacz LED?

Ciepła biel lub zimna biel. To wszystko zależy od Twoich preferencji. Możesz wybrać kolor swojego naświetlacza LED wybierając w sklepie filtr "barwa światła".

Zmiana koloru RGB + biały Zmiana koloru ciepła biel/światło dzienne wielokolorowy Światło dzienne Cała biel Ciepła biel Przeznaczenie reflektora LED będzie zależało od tego, gdzie zostanie zamontowany. Albo zostanie zamontowany w piwnicy, aby zapewnić ogólne oświetlenie, albo zostanie umieszczony w części mieszkalnej i będzie świecił podczas odkurzania, jak również przyjemnych wieczorów na kanapie. W tym drugim przypadku warto wybrać model, który ma możliwość zmiany koloru.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.