Oświetlenie meblowe napowierzchniowe

Oświetlenie meblowe napowierzchniowe

Uzyskaj efekty specjalne dzięki natynkowym lampom meblowym!
Jak sama nazwa wskazuje, oświetlenie meblowe natynkowe montowane jest na powierzchni mebli. Oświetlenie meblowe natynkowe zajmuje mniej miejsca niż wpuszczane. Natynkowe oświetlenie meblowe jest przydatne do oświetlania ciemnych zakamarków na półkach, witrynach czy szafach. Sprawia ono również, że meble wyglądają lepiej.

Powinieneś szukać symbolu ochrony przeciwpożarowej M, ponieważ lampy meblowe natynkowe są często montowane na drewnie. Znak ten jest stosowany w celu zapewnienia, że ciepło z lampy nie spowoduje uszkodzenia drewnianych powierzchni mebli przez ogień.

Bezpiecznie i niedrogo: Oświetlenie meblowe natynkowe LEDNie emitują one prawie żadnego ciepła i dlatego można je bezpiecznie stosować przy meblach. Duży wybór diod LED sprawia, że natynkowe oświetlenie meblowe jest bardzo uniwersalne. Umożliwia to uzyskanie różnych barwnych wzorów światła. Oświetlenie to, wyposażone w diody LED, zamienia każdą szafę lub witrynę w cudowną krainę światła i kolorów.

Oświetlenie meblowe natynkowe tworzy nastrój w każdym pomieszczeniuOświetlenie meblowe natynkowe można stosować w różnych miejscach, np. w regałach na książki lub gablotach na trofea. Oświetlenie stanowi akcent w pomieszczeniu i rozprasza pośrednie światło, tworząc przyjemną atmosferę. Istnieje wiele opcji oświetlenia meblowego montowanego powierzchniowo, od tradycyjnych okrągłych opraw po jasne paski świetlne LED. Mamy coś, co pasuje do każdego stylu.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.