Lampy wysięgnikowe

Lampy wysięgnikowe

Lampy wspornikowe zapewniają komfortowe oświetlenie z góry
Oświetlenie mebli nie jest łatwym rozwiązaniem. Zdarza się, że z powodu wielu zakamarków i ścian do pożądanego miejsca nie dociera wystarczająca ilość światła. Oprawy meblowe, takie jak reflektory wysięgnikowe, są w takiej sytuacji bardzo przydatne.

Gdzie stosuje się reflektory wysięgnikowe?

Światło lampy sufitowej nie wystarcza do oświetlenia półek czy szafek. Łatwiej jest zlokalizować ubrania w szafie, jeśli oświetli się ją od góry za pomocą reflektorów wysięgnikowych. Również na regale z książkami dobrze widoczne są grzbiety książek.

Jaką technikę oświetleniową stosuje się w lampach wysięgnikowych?

Reflektory wysięgnikowe są kolejnym obszarem, w którym technologia LED osiąga doskonałe wyniki. Oprawy meblowe mają wiele zalet, w tym kompaktowość i odporność na przełączanie źródła światła oraz oszczędność energii i trwałość. Łatwo jest je często włączać i wyłączać. Dzięki technologii LED możliwe jest również tworzenie bardzo smukłych opraw.

Czy istnieją również inne rodzaje opraw meblowych niż reflektory wysięgnikowe?

W zależności od rodzaju mebla dostępnych jest wiele opcji montażu. Na przykład oprawy podszafkowe montuje się pod wiszącymi szafkami kuchennymi. Oprawy meblowe wpuszczane w blat są zintegrowane z meblami. Oświetlenie meblowe natynkowe może obejmować wszystkie rodzaje opraw, które nie są wpuszczane w blat i montowane bezpośrednio na meblach.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.