Oprawy wpuszczane podłogowe

Oprawy wpuszczane podłogowe

Nowy sposób na stylowe oświetlenie: Wpuszczane oprawy podłogowe oświetlają pomieszczenia od dołu
Mogą wizualnie aranżować i dzielić pomieszczenia. Mogą tworzyć nastrój oraz pięknie i efektywnie oświetlać pomieszczenia. Takie właśnie są wpuszczane oprawy podłogowe, które można stosować we wnętrzach. Warto poznać możliwości aranżacyjne tych niepozornych lamp. Mogą być skuteczne tylko wtedy, gdy umieścimy je w odpowiednim miejscu.

Jakie są najlepsze miejsca do umieszczenia wpuszczanych opraw podłogowych

Ich domeną przez długi czas był ogród. Oświetlały ścieżki i schody, a także zapewniały nastrój i orientację. W międzyczasie wpuszczane lampy podłogowe przedostały się do wnętrz. Jeśli tylko pozwalają na to warunki, można je umieścić w prawie każdej konfiguracji, np. na schodach lub przegrodach wizualnych. Wskazówka: Wpuszczane oprawy podłogowe powinny być instalowane z wyprzedzeniem. Później trudno jest je zamontować.

Jak działają wpuszczane lampy podłogowe?

Samodzielni majsterkowicze nie powinni instalować wpuszczanych lamp podłogowych. Zalecane jest skorzystanie z usług wyspecjalizowanego elektryka. Instalacja lampy podłogowej jest trudniejsza niż zwykłej lampy sufitowej. W tym przypadku nasz zespół ekspertów będzie w stanie udzielić fachowej porady. Poniżej znajdują się ich dane kontaktowe.

Wskazówka: W szczegółach produktu prosimy o podanie głębokości wnęki montażowej w cm. Ułatwi to planowanie zarówno Tobie, jak i elektrykowi.

Czy wpuszczane oprawy podłogowe mogą być nadal używane do chodzenia?

Byłoby wspaniale móc chodzić po podłodze, ponieważ są one już na ziemi. Jest to lepsza opcja niż ciągłe pilnowanie każdego kroku. W arkuszu danych technicznych lub w opisie produktu można znaleźć informację, czy po wpuszczanej lampie podłogowej można jeździć lub chodzić. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z zespołem doradców. Poniżej znajdują się nasze dane kontaktowe.

Jak włącza się wpuszczane oprawy podłogowe?

Wielki moment nadchodzi po zainstalowaniu tych pięknych wpuszczanych opraw podłogowych. Można je włączyć po raz pierwszy. Zwykle robi się to za pomocą przełącznika ściennego lub czujnika ruchu.

Czy naprawdę potrzebuję transformatora?

Jeśli wewnętrzna wpuszczana oprawa podłogowa jest zasilana przez transformator, transformator będzie wymagany. Można również dostać wpuszczane oprawy podłogowe na napięcie 230 V.

Czy możliwe są nowoczesne lampy podłogowe na bazie LED?

To prawda, i to z dobrego powodu. Diody LED pozwalają na tworzenie zwartych, filigranowych konstrukcji. Zapewniają też jasne światło nawet przez 50.000 godzin. Są również bardzo energooszczędne, co chroni zarówno środowisko, jak i portfel. Kluczową zaletą opraw z czujnikiem ruchu jest ich zdolność do zapewnienia 100% jasności zaraz po włączeniu.

Czy istnieją wpuszczane oprawy podłogowe, które są wyjątkowo płaskie?

Istnieją również wpuszczane oprawy podłogowe, które są bardzo płaskie. Wszystko zależy od warunków lokalnych. Nasz wyspecjalizowany zespół doradców chętnie Państwu pomoże. Znajdą oni najlepsze sposoby na ich zastosowanie w praktyce. Poniżej znajdują się dane kontaktowe.

Czy reflektory podłogowe można ściemniać?

Przyciemnienie światła to świetny sposób na stworzenie przytulnej atmosfery. Wpuszczane oprawy podłogowe mogą być również ściemniane. Do ściemniania wpuszczanych opraw podłogowych można użyć zewnętrznego ściemniacza, w zależności od typu lampy i źródła światła. Ważne: Oprawa powinna być oznaczona jako ściemnialna.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.