Lampy wiszące LED

Lampy wiszące LED

Lampy wiszące LED obok lamp stojących, stołowych, sufitowych i ściennych są nieodzownym elementem oświetlenia domu. Sufitowe lampy wiszące zapewniają doskonałe oświetlenie jadalni i doskonale oświetlają stół. Dodają również stylu do przestrzeni. Ten świecący klasyk został unowocześniony dzięki technologii LED. Jest jeszcze bardziej imponujący. Ten świetlny dreamteam czeka na Ciebie!

Jak wysoko należy montować lampy wiszące LED?

Najlepsze lampy wiszące LED mogą być zawieszone na wysokości od 80 do 100 cm od stołu. Taka wysokość pozwala widzieć drugą osobę, a także zapewnia, że głowa nikogo nie dotyka stołu, gdy siada lub wstaje. Lampa wisząca z regulacją wysokości może być świetnym rozwiązaniem w przypadku, gdy rozmowa skręci w niekonwencjonalnym kierunku.

A jeśli lampa wisząca nie musi być zawieszona nad stołem, ale ma być używana w salonie lub kuchni?

W takiej sytuacji optymalna wysokość to dwa metry nad podłogą, chyba że przyjeżdża drużyna koszykarska. Idealna jest również lampa wisząca LED o regulowanej wysokości.

Czy lampy wiszące LED mają możliwość regulacji wysokości?

Niektóre tak, ale nie wszystkie. Konkretna lampa wisząca LED określi, czy można regulować jej wysokość, czy też nie. Ważne jest, aby zwracać uwagę na szczegóły produktu przy wyborze lamp wiszących do salonu. Jeśli w wierszu "Regulacja wysokości", znajduje się adnotacja "tak", wówczas będzie można regulować wysokość. Wysokość lampy wiszącej można regulować poprzez proste ustawienie mechanizmu sznurka według własnych upodobań. Lampa będzie świecić nieco wyżej lub niżej w zależności od tego, jak ją ustawisz.

Czy lampy wiszące do pokoju są dostępne z pilotami?

Pilot to niezwykle przydatne urządzenie, które pozwala na zdalne sterowanie oświetleniem w pomieszczeniu. Jest to szczególnie przydatne w przypadku lamp wiszących LED. Te nowoczesne lampy, podobnie jak wiele innych opraw oświetleniowych, mogą być sterowane zdalnie. Obecnie można...

Zmienić temperaturę światła: ciepła biel, uniwersalna biel lub światło dzienne Zmienić barwę światła: czerwoną, zieloną lub niebieską Dostosować jasność komputera, czyli przyciemnić światło tak bardzo, jak chcesz Miłośnicy technologii mobilnych uznają pilota i jego funkcje za niewystarczające. Zamiast tego będą woleli używać swojego smartfona do obsługi lamp wiszących LED. Philips Hue oferuje na przykład inteligentne oświetlenie Smart Home. Jest ono łatwe w obsłudze i bezpieczniejsze dzięki symulacji obecności. Można również sterować oświetleniem za pomocą komend głosowych.

Jakie są najpopularniejsze materiały i wzory lamp wiszących LED?

Preferencje użytkownika i jego styl będą determinować projekt i materiał lamp wiszących.

Proste, minimalistyczne projekty, które emitują światło bez nadmiernego blichtru i ornamentów. Dopiero po wprowadzeniu technologii LED możliwe stały się ultrapłaskie projekty. Formy o długich, prostych lub zakręconych liniach. To idealne rozwiązanie do oświetlenia dużych, prostokątnych stołów. Lampy wykonane z drewna lub z elementami drewnianymi. Przytulność może być w tym przypadku zaletą. Lampy z tkaninowymi kloszami Niezwykle przytulne. Lampy w stylu industrialnym. Beton, rury i widoczne zużycie materiału to tylko niektóre z cech. Nadają one wnętrzu industrialny charakter. Możesz nawet zrobić więcej. Sztuka szkła. Szkło jest znowu w modzie! Szkło jest znowu w modzie! Występuje w wielu kształtach, kolorach, a co najważniejsze - przezroczystych formach. Lampy wiszące LED są odpowiednie również dla fanów tradycyjnego designu. Nowoczesna technologia nie musi oznaczać nowoczesnego designu. Istnieje wiele opcji lamp wiszących LED, które pasują do różnych stylów aranżacji wnętrz i gustów. Zarówno jedne, jak i drugie są bardzo nowoczesne i klasyczne.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.