Lampy wiszące kryształowe

Lampy wiszące kryształowe

Lampy wiszące kryształowe.

Słowa urok i styl opisują charakter kryształowych lamp wiszących. Najczęściej stosuje się je nad stołem w jadalni jako źródło światła. Zamontowane kryształy tworzą lśniące akcenty świetlne.

Co to jest lampa wisząca?

Lampy wiszące to lampy, które znajdują zastosowanie w salonach. Są one połączone z sufitem za pomocą sznurka lub łańcucha i nie są montowane na stałe, jak lampy sufitowe. Wysokość lamp wiszących można regulować, aby dopasować je do przestrzeni. Nadają się do oświetlania niewielkich powierzchni, ale mogą zapewnić przytulne oświetlenie w przeciwieństwie do światła pośredniego i bezpośredniego.

Wiele małych i dużych szlifowanych kamieni szklanych odpowiada za wielką moc oświetleniową i ekspresyjną siłę kryształowych lamp wiszących. Kryształ to greckie słowo, które oznacza lód. Uważa się, że kryształy kwarcu zostały znalezione w starożytnej Grecji podczas prac górniczych. Ze względu na wysoki współczynnik załamania światła, błyszczące kamienie w kryształowych lampach wiszących są w rzeczywistości wykonane z polerowanego i ciętego szkła. Szkło to odbija światło tysiące razy we wszystkich kierunkach.

Kryształowe lampy wiszące.

W wyszukiwarce internetowej można znaleźć setki przykładów tego typu oświetlenia, jeśli wpisze się hasło "kryształowe lampy wiszące". Ze względu na ich wartość estetyczną i wizualną, lampy wiszące z kryształami mogą być stosowane zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych ustawieniach, w zależności od tego, jak są zaprojektowane.

Zapraszamy do zakupów kryształowej lampy wiszącej! W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne lampy wiszące z kryształami, zarówno designerskie, jak i klasyczne. Kryształowa lampa wisząca doda elegancji i klasy każdemu pomieszczeniu.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.