Lampy wiszące drewniane

Lampy wiszące drewniane

Drewniane lampy wiszące: Dotyk natury

Mieszkanie w stylu skandynawskim może wymagać dodatkowego przedmiotu, który podkreśli naturalne piękno wnętrza. Lampa może rozjaśnić rustykalne wnętrza. Czasem nowoczesny minimalizm wymaga dodatkowego elementu, który ociepli przestrzeń.

Lampy wiszące wykonane z drewna sprawdzają się w każdej z tych sytuacji. Bez względu na to, jaki styl wybierzesz do aranżacji swojego wnętrza. Ponieważ...

Lampy drewniane wniosą dotyk natury do Twojego domu Lampy drewniane wyróżniają się pięknymi wzorami słojów drewna Drewno zawsze ma ciepły wygląd, w przeciwieństwie do metalu. Drewno jest uniwersalne i może być wykorzystane w każdym wnętrzu. Lampa wisząca może być użyta w każdym wnętrzu. Światło jest zawsze potrzebne!

Nie musisz używać drewna, aby uzyskać wspaniały efekt. Nawet jeden element może sprawić, że przestrzeń stanie się bardziej komfortowa lub przytulna. Drewniana lampa wisząca przyciąga wzrok i nie działa jak każda inna.

W jakim stylu powinna być drewniana lampa wisząca?

Lampy wiszące skandynawskie, vintage i minimalistyczne. Mogą być wykonane z drewna dębowego, orzechowego, klonowego lub brzozowego. Jedne są bardzo proste, inne mają wygląd starego pnia drzewa. Jedne przyjmują kształt gałęzi, inne zaś mają kształt klatki. Jedne mają kształt zasuwy do drzwi, a inne przypominają bardziej koło sterowe w żaglówce.

Lampy wiszące wykonane z drewna są tak różnorodne jak materiały, z których są wykonane i tak kreatywne jak projektanci, którzy je tworzą.

Który styl jest najlepszy dla danego wnętrza?

Rustykalny urok drewnianych lamp wiszących jest idealny do domów, które przywodzą na myśl domki z bali pionierów z Dzikiego Zachodu. Dobrym wyborem są również wnętrza, które przywodzą na myśl wiejski dom, w którym pokolenia ludzi mogłyby wygodnie mieszkać. Rustykalne drewniane lampy są idealne do stylu vintage, żeglarskiego lub shabby chic.

Mogą to być lampy wiszące z drewnianym pniem wspartym na czarnych metalowych pierścieniach i zawieszone na ciemnych ogniwach łańcucha. Wyglądają one niemalże średniowiecznie. Drewniana belka to element rustykalny. Musi mieć również charakterystyczną surową formę, która odzwierciedli jej rustykalny charakter. Dotyczy to również lamp wykonanych z drewna w formie klatek.

Łatwo zauważyć, że drewniane lampy wiszące można zaadaptować w wielu stylach.

Wystarczy tylko wybrać swój ulubiony.

Designerski Pnie drzew, gałęzie i drewno morskie mogą nadać wnętrzu rustykalny wygląd, który podkreśli jego naturalny charakter. Możesz poddać je odpowiedniej obróbce, aby uczynić z nich designerskie wyposażenie. Projektanci mogą być kreatywni w pracy z drewnem. Lampy KARE wykorzystują drewno w jego naturalnej formie, aby podkreślić wyjątkowy design. Lampy Northern wykonane są z drewna, które zostało przetworzone w sposób znany tylko nielicznym mistrzom.

Nowoczesne wnętrza wykorzystują drewno, które zostało poddane intensywnej obróbce i odeszło nieco od swoich rustykalnych korzeni. To połączenie minimalistycznego designu i pięknych wzorów słojów drewna tworzy proste, eleganckie wnętrze. Nowoczesne lampy wiszące z drewna oferują to, co najlepsze zarówno z nowoczesnego, jak i tradycyjnego świata.

Nowoczesne formy ciemnego drewna mogą być stosowane jako akcent kolorystyczny w jasnych lub białych pomieszczeniach. Jasne kawałki drewna dodają jasności do już jasnych przestrzeni, sprawiając, że wyglądają bardziej schludnie i czysto. Te lampy ułatwiają życie.

Jakie żarówki najlepiej pasują do drewnianej lampy wiszącej?

Technologia LED to najlepszy wybór, niezależnie od tego, jak rustykalny jest design drewnianej lampy wiszącej. To nowoczesne rozwiązanie jest zarówno przyjazne dla środowiska, jak i ekonomiczne.

Jednak wiele drewnianych lamp wiszących to źródła światła typu open-source. W tym przypadku lepiej jest wybrać żarówki filamentowe. Te źródła światła wykorzystują technologię LED, ale nadal wyglądają jak zwykłe żarówki. Żarówka LED ze statecznikiem lub żarówka matowa, a także żarówka energooszczędna o spiralnym kształcie nie będą dobrze wyglądać z drewnianą lampą wiszącą.

Ściemnialna żarówka LED będzie najlepszym wyborem dla projektantów wnętrz, którzy preferują ściemnialne źródła światła. Zwróć uwagę na modele lamp, które w opisie produktu mają zintegrowane diody LED. Możesz sprawdzić "linię ściemniacza", aby dowiedzieć się, czy jest ściemniacz. Nasz zespół doradców może pomóc Ci określić, które lampy są kompatybilne z Twoim zestawem, jeśli nie zawiera on ściemniacza. Poniżej znajdują się nasze dane kontaktowe.

Jak zainstalować drewnianą lampę wiszącą w jadalni?

Drewniane lampy wiszące, niezależnie od tego, jaki styl wybierzesz, muszą znajdować się w centralnym miejscu, aby osiągnąć pożądany efekt. Lampa powinna być zawieszona na wysokości oczu, aby zapewnić, że przyciąga uwagę gości. Trudno znaleźć miejsce dla lampy wiszącej w salonie, ponieważ często stosuje się tu lampy sufitowe. Jadalnia wydaje się być najlepszym miejscem dla drewnianej lampy wiszącej. Miejsce tuż nad stołem.

Jest jak w bajce: stylowa kolacja pod nowoczesną drewnianą lampą wiszącą. Światło w stylu rustykalnym tworzy przytulną atmosferę do jedzenia. Drewniana lampa wisząca może stworzyć przytulną atmosferę, pod warunkiem, że pasuje do Twojego stylu aranżacji wnętrza.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać odpowiednią drewnianą lampę wiszącą do Twojej jadalni.

Zaleca się wybór światła o barwie ciepłej bieli. Informacja ta jest dostępna w szczegółach produktu, w rubryce "barwa światła", dla lamp żarowych lub lamp z wbudowanym źródłem światła LED. Będziecie Państwo zaskoczeni doskonałym oddawaniem barw. Jest to również zasługa źródła światła. Współczynnik oddawania barw poniżej Ra 80 nie pozwala na prawidłowe odwzorowanie kolorów żywności. Idealna wysokość zawieszenia to 60-80 cm nad blatem stołu. Taka wysokość pozwala na siedzenie przed lampą bez zasłaniania się i zmniejsza ryzyko przewrócenia się podczas wstawania. Do oświetlenia stołu idealnie nadają się lampy wiszące, które emitują światło w postaci klosza w kształcie stożka. Taka lampa idealnie nadaje się do oświetlania miejsca, w którym podawane są posiłki. Stół staje się centralnym punktem uwagi, a otaczające go miejsca nikną w cieniu. Oświetlenie orientacyjne jest doskonałym dodatkiem do oświetlenia jadalni. Na przykład, lampy ścienne mogą zapewnić miękkie, pośrednie oświetlenie. Aby uniknąć ostrych kontrastów świetlnych w dużych jadalniach i zmniejszyć obciążenie dla oczu, można je połączyć z lampą wiszącą.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.