Lampy wiszące dla dzieci

Lampy wiszące dla dzieci

Oświetlenie do pokoju dziecięcego Lampa wisząca w pokoju dziecka to coś więcej niż tylko źródło światła. To centralny punkt wnętrza pokoju. Radość z wyjęcia takiej lampy z kartonu od razu przywołuje wspomnienia z dzieciństwa z kolorowymi motywami, takimi jak piraci, samoloty czy piłki nożne.

Jaka jest różnica między "normalną" a dziecięcą lampą wiszącą?

Sypialnia dziecka jest często bardziej ruchliwa niż sypialnia rodziców. Lampa wisząca dla dzieci jest zawieszona w pokoju i może być przypadkowo "wystrzelona" przez inne dzieci. Nie jest ona wykonana ze szkła. Zamiast tego jest wykonana z plastiku lub drewna.

Na jakiej wysokości powinna wisieć lampa w pokoju dziecka?

Bez względu na to, czy dziecko wspina się na krzesło, czy toczy walkę na poduszki, zasadą przy wieszaniu lampy wiszącej w pokoju dziecięcym powinno być to, że nie powinna ona znajdować się wyżej niż sufit. Bezpieczeństwo to podstawa!

Jaka powinna być jasność lampy wiszącej dla dzieci?

Wielkość pomieszczenia określi wymagania dotyczące oświetlenia. Nie powinno być ono ani zbyt jasne, ani zbyt ciemne. Oświetlenie ogólne powinna zapewniać lampa wisząca.

Aby zapewnić dodatkowe światło do odrabiania lekcji, warto wzbogacić pokój o lampę wiszącą. Oświetlenie w pokoju nie może być zapewnione przez lampę wiszącą.

Jaka barwa światła jest najlepsza dla lamp wiszących?

Ciepła biel, o temperaturze poniżej 3300 Kelwinów, to najlepsza barwa do oświetlenia ogólnego w pokojach dziecięcych. Tworzy to przytulną i komfortową atmosferę w pomieszczeniu.

Jasna barwa, taka jak uniwersalna biel, o temperaturze od 3300 do 5300 Kelwinów, jest najlepsza do oświetlenia miejscowego w pokojach dziecięcych. Umieszczona na biurku. Lampa biurkowa może emitować zupełnie inną barwę światła niż lampa wisząca w pokoju dziecięcym.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.