Lampy wiszące

Lampy wiszące

Lampa wisząca to bicie serca wnętrza. Podkreśla jego piękno, przytulność i urok. To właśnie lampa wisząca. Stanowi centralny punkt pomieszczenia i podkreśla Twój gust. Możesz wybrać styl klasyczny, rustykalny, skandynawski lub vintage. Zapewnia również elastyczne oświetlenie przy stole.

Na jakiej wysokości najlepiej zamontować lampę wiszącą nad stołem?

Zbyt nisko umieszczona może przeszkadzać. Może zasłaniać twarz rozmówcy lub obijać się o nią. Podstawowa zasada mówi, że lampa wisząca nie powinna znajdować się wyżej niż 80 do 100 cm nad stołem. Jest to dobra wytyczna dla opraw oświetleniowych, których wysokość można regulować. W razie potrzeby można również regulować wysokość.

Co się dzieje, gdy nie ma stołu? Lampa wisząca powinna być używana wyłącznie do oświetlania pomieszczenia. Powinna być zawieszona na wysokości dwóch metrów nad ziemią.

Jak można ukryć lub zmniejszyć długość kabla?

Niektóre oprawy umożliwiają wciągnięcie kabla do osłony zawieszenia, którą można wtedy ukryć. Najlepiej nie próbować skracać kabla, próbując być elektrykiem. Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dokonanie jakichkolwiek indywidualnych modyfikacji w lampie może również spowodować utratę gwarancji.

Wskazówka: Upewnij się, że kupiłeś pokrywę dla swojej lampy, aby ukryć wszystkie kable. Możesz również wkomponować kabel jako element ozdobny w wystrój wnętrza. Nowoczesne lampy są również dostępne bez splątanych kabli. Zajrzyj do naszego sklepu, aby znaleźć lampę wiszącą, która odpowiada Twoim potrzebom.

Czy można regulować wysokość lampy wiszącej?

Lampy wiszące często wyposażone są w mechanizm linkowy, który pozwala na regulację wysokości. Pozwala to na dostosowanie oświetlenia. Lampa zawieszona wysoko nad sufitem może oświetlić całe pomieszczenie. Będzie ona bardziej widoczna, jeśli zostanie umieszczona niżej niż sufit.

Czy lampy wiszące są wyposażone w ściemniacze dotykowe?

Możesz regulować intensywność światła od jasnego i intensywnego do ściemniającego się w komfortowym półmroku. Kilka ściemniaczy dotykowych posiada funkcję pamięci. Gdy ponownie włączysz lampę, automatycznie przełączy się ona na poprzednie ustawienie jasności.

Czy lampy wiszące można kupić z pilotem?

Wiele lamp wiszących posiada obecnie pilota. Możemy teraz wybrać nastrój, w którym się znajdujemy za pomocą pilota.

Odpowiednia barwa światła (ciepła, uniwersalna, dzienna) Wariant kolorystyczny (wielokolorowy dzięki opcji RGB), Zarówno natężenie światła, jak i jego kolor. Jeśli wolisz używać swojego smartfona jako pilota, masz wiele możliwości. Odpowiedni artykuł znajdziesz w naszym sklepie, w podkategorii Inteligentne oświetlenie domowe.

lampy wiszące lampy wiszące lampy wiszące Lampy wiszące są obecnie bardzo modne. Dużą popularnością cieszą się modele wykonane z prostych lub naturalnych materiałów, takich jak drewno, szkło, beton czy tkanina. Dużą popularnością cieszą się minimalistyczne oprawy oświetleniowe, które są proste i nie potrzebują dodatkowych ozdób.

Jakiej żarówki użyć do lampy wiszącej?

Nie musisz się martwić o lampy wiszące. Niektóre z nich są na stałe wyposażone w odpowiednią technikę oświetleniową. Dzięki nowoczesnej technologii LED wiele wzorów można stworzyć za pomocą smukłych rozwiązań LED. Klienci, którzy są uzależnieni od oddzielnych żarówek, mogą również korzystać z żarówek LED. Ze względu na ich trwałość, energooszczędność i różnorodność wyglądu, są one bardzo przekonujące.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.