Lampy sufitowe chrom / nikiel / stal szlachetna

Lampy sufitowe chrom / nikiel / stal szlachetna

Lampy sufitowe chrom / nikiel / stal nierdzewna Piękno metalowych źródeł światła.

Metal może nadać Twojemu wnętrzu nowoczesny wygląd. Elegancki wygląd lamp sufitowych wykonanych ze stali nierdzewnej, niklu lub chromu to świetny wybór. Można je również dopasować do innych kolorów. Opcji jest więcej niż kiedykolwiek. Nowe warianty LED są ciekawym połączeniem designu źródła światła i designu lampy.

Jakie lampy sufitowe są dostępne w kolorze niklu, chromu i stali szlachetnej?

Istnieje wiele różnych wzorów.

Pojedyncza lampa sufitowa zazwyczaj zapewnia dystrybucję światła w pomieszczeniach mniejszych lub równych kwadratowi. Dostępne są również reflektory punktowe do większych pomieszczeń o nieregularnych kształtach.

Jakie są zalety lamp sufitowych wykorzystujących technologię LED?

Płaskie źródła światła są lepsze niż wystające żarówki. To właśnie oferuje technologia LED projektantom oświetlenia sufitowego. Elastyczna, kompaktowa technologia oświetleniowa pozwala na tworzenie zupełnie nowych projektów lamp.

Diody LED oferują również inne korzyści, takie jak wysoka oszczędność energii i długa żywotność.

Jak montować plafony sufitowe?

W przypadku instalacji elektrycznych zawsze zaleca się konsultację z wykwalifikowanym elektrykiem. Bardzo pomocna jest również dołączona instrukcja montażu. Niniejsza instrukcja zawiera szczegółowe informacje o właściwościach każdej lampy.

Czy nowoczesne lampy sufitowe można ściemniać?

Lampy sufitowe wykorzystujące tradycyjne żarówki lub żarówki halogenowe nadal będą miały funkcję ściemniania.

Nie wszystkie diody LED mogą być ściemniane. EasyDim jest zintegrowanym systemem ściemniania, który ułatwia ściemnianie oświetlenia. W tym przypadku do ściemniania oświetlenia można użyć zwykłego włącznika światła.

Jak mogę przerobić zwykłą lampę sufitową na technologię LED?

Zwykłą lampę sufitową w kolorze chromu/nikiel/stal można bez problemu wyposażyć w technologię LED. Zwykłą lampę sufitową w kolorze chromu/nikiel/stal można w prosty sposób doposażyć w technologię LED. Wystarczy wymienić źródło światła na wersję LED, np. wymienić żarówki halogenowe GU10, G9 lub E27 na wersję LED, np. G9, E27 lub G9.

Należy przy tym zwrócić uwagę na lumeny o podobnej jasności. Należy również pamiętać, że żarówek LED nie da się tak łatwo ściemniać jak halogenów. Oznacza to, że potrzebne będą specjalne ściemnialne źródła światła LED, a w razie potrzeby także specjalne ściemniacze. Nasz zespół doradców chętnie udzieli Państwu fachowej porady!

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.