Gwieździste niebo

Gwieździste niebo

Jak wygląda rozgwieżdżona noc?

Gwiaździste niebo to wspaniały sposób na rozjaśnienie sypialni, salonu lub pokoju dziecięcego. Również eleganckie pokoje hotelowe mogą być wyposażone w tę romantyczną interpretację nocnego nieba.

Wiele małych punktów świetlnych tworzy niepowtarzalny efekt, a nie tylko kilka dużych plam. Ważne jest, aby rozważyć rozmieszczenie punktów świetlnych. Ważne jest, aby rozmieścić punkty świetlne w podobny sposób, jak gwiazdy na niebie.

Jak montuje się klasyczne gwieździste niebo?

Tradycyjne gwieździste niebo składa się z pojedynczych opraw wpuszczanych, które są montowane na suficie i zasilane z jednego lub kilku wspólnych źródeł zasilania.

Takie rozwiązanie nie jest pozbawione wyzwań, ale można je osiągnąć dzięki zastosowaniu opraw zmieniających kolor RGB. Można stworzyć różnorodne, kolorowe gwieździste niebo.

Czy można kupić gwieździste niebo zmontowane fabrycznie?

Praktycznym rozwiązaniem są panele do tworzenia nocnego gwieździstego nieba. W tym przypadku nie mamy do czynienia z odpowiednio rozmieszczonymi punktami. Zamiast tego, niebo tworzą panele wykonane z aluminiowych płyt z otworami.

Te kompletne rozwiązania mogą być montowane w sposób okrągły, kwadratowy lub prostokątny, jak zwykłe lampy sufitowe. Często posiadają one możliwość ściemniania i funkcję zmiany temperatury światła. W przypadku specjalnych modeli możliwa jest modułowa rozbudowa: do panelu głównego można podłączyć dodatkowe moduły podrzędne, aby zwiększyć powierzchnię gwieździstego nieba.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.