Lampy sufitowe

Lampy sufitowe

Lampy sufitowe występują w wielu wzorach Lampa sufitowa była pierwsza. Jedna lampa sufitowa na pokój wystarczy, aby rozpocząć nowe mieszkanie. Niezbędne jest utrzymanie podstawowej jasności. Przy sofie ustawia się lampę stojącą, a na komodzie montuje się lampę stołową. Oświetlenie dekoracyjne dodaje pomieszczeniom modnego charakteru.

Jak prawidłowo zamontować plafony?

Wszystko zależy od tego, jaką lampę posiadasz. Nie martw się! Do każdej sztuki dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu oraz schemat przedstawiający wszystkie wymiary. Postępuj zgodnie z nią krok po kroku, a na pewno Ci się uda. Nasz zespół doradców chętnie odpowie na wszelkie pytania przed i po montażu Państwa plafonów. Poniżej znajdują się nasze dane kontaktowe. W razie wątpliwości najlepiej jest zatrudnić elektryka z uprawnieniami.

Lampy sufitowe można zamontować bez wiercenia otworów Grawitacja z pewnością temu zaprzecza. Aby zainstalować lampy sufitowe, konieczne jest użycie wiertarki. To nie jest dobry pomysł. Potrzebujesz rozwiązania, które może utrzymać ciężar lampy przez wiele lat. Zazwyczaj do lampy dołączone są standardowe śruby i kołki. W przypadku płyt gipsowo-kartonowych lub sufitów podwieszanych potrzebne będą specjalne wkręty i kołki.

Jaka żarówka jest wymagana do działania lampy sufitowej?

To wszystko zależy od modelu lampy, oprawki żarówki i indywidualnych preferencji każdego użytkownika. Żarówki LED zapewniają największą oszczędność energii.

Tradycyjne żarówki są o 90% jaśniejsze niż ich odpowiedniki LED 60% mniej niż lampy halogenowe 10% mniej niż żarówki energooszczędne Lampa, w której zastosowano technologię LED rozwiąże problem źródła światła. Nie trzeba wymieniać żadnej części i nie trzeba się martwić. Można liczyć na żywotność wynoszącą co najmniej 50.000 godzin.

Czy lampy sufitowe świecą do góry?

Lampa sufitowa z kloszem, który kieruje światło do góry, to dobry wybór, jeśli zależy Ci na przytulnym oświetleniu pośrednim. Doda ona wyjątkowej atmosfery Twojemu wnętrzu, jeśli będzie miała żarówkę o barwie ciepłej bieli.

Czy lampy sufitowe są lepsze do małych czy większych pomieszczeń?

To od Ciebie zależy, jaki rodzaj światła preferujesz, lampę sufitową, lampę wiszącą czy kinkiet. Płaska lampa sufitowa jest najlepsza do stref przejściowych i niskich wnętrz. Taka lampa zapewnia równomierne światło od góry i ogranicza możliwość odbijania się głowy o źródło światła podczas poruszania się po domu. Modele te idealnie nadają się do pomieszczeń, które znajdują się blisko szaf lub drzwi. Ze względu na płaską konstrukcję najlepsze są lampy sufitowe LED ze zintegrowanymi źródłami światła. Oszczędność miejsca jest prawie niemożliwa. Oprawy sufitowe mogą być również stosowane w dużych, wysokich pomieszczeniach, aby zapewnić doskonałe oświetlenie ogólne.

Lampa sufitowa może ożywić wnętrze. Zdalne sterowanie, muzyka i automatyczne włączanie to cechy, które sprawiają, że lampa sufitowa staje się "superlampą".

Wyobraź sobie pokój, który świeci, gdy do niego wchodzisz.

Odpowiedni czujnik wyeliminuje konieczność sięgania po włącznik, gdy jesteś zajęty. Istnieją dwa rodzaje czujników: czujnik obecności i czujnik ruchu. Pierwszy z nich wykrywa małe ruchy, takie jak pisanie na klawiaturze, podczas gdy drugi wykrywa większe ruchy, takie jak bieganie lub chodzenie.

Pilot zdalnego sterowania, sprzęt HiFi i telewizor. Zdalne sterowanie jest obecnie możliwe dla wszystkich urządzeń. Pilot zdalnego sterowania pozwala nam na wszystko, od przyciemniania świateł po zmianę koloru światła z ciepłego białego na biały dzienny, a wszystko to bez opuszczania kanapy.

Czy lampy sufitowe muszą wydawać rytmiczne dźwięki?

W tym przypadku idealnie sprawdzi się model sterowany przez Bluetooth i Twój smartfon. Twój smartfon może odtwarzać przez lampę najnowsze hity. Genialne!

Wolisz ciepłe biele czy bardziej realistyczne kolory?

Dzięki funkcji zmiany kolorów lampy możesz wybrać najlepszą opcję dla swoich potrzeb. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno do pracy, jak i do relaksu po ciężkim dniu. Funkcję zmiany koloru lampy można rozpoznać, patrząc na asortyment w sklepie. Niebiesko-żółte kółko oznacza, że lampa posiada funkcję zmiany kolorów, natomiast kolorowe kółko oznacza, że zapewnia kolorowe oświetlenie. Informacje te można znaleźć w specyfikacji produktu, w rubryce "Barwa światła".

Do niektórych czynności wymagane jest jasne oświetlenie. Odkurzanie jest jednym z przykładów. Półmrok to najlepszy sposób na wieczorne delektowanie się lampką wina. Idealnym rozwiązaniem jest dostosowanie jasności lampy sufitowej do własnych potrzeb. Można do tego celu użyć osobnego ściemniacza lub zastosować łatwe w obsłudze żarówki Easydim z prostym przełącznikiem ściennym.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.