Lampy stołowe styl dworkowy / rustykalny

Lampy stołowe styl dworkowy / rustykalny

Rustykalne lampy stołowe w stylu dworkowym - jasny akcent w każdym mieszkaniu.

Domy wiejskie znane są z przytulności. Znajdziesz tu podłogi ze skrzypiącego drewna, rustykalne meble i stare skrzynie, masywne stoły i drewniane szafy, które mają wiele historii. Dostępne są również akcesoria wykonane z metalu, ceramiki i satynowego szkła. Ta przytulna kombinacja nie jest zarezerwowana wyłącznie dla wsi, ale może być również wykorzystana do nadania wiejskiego charakteru miejskiemu mieszkaniu.

Jaka jest różnica między rustykalnymi lampami stołowymi a nowoczesnymi?

Klosze z tkaniny, alabastrowe i kremowe klosze ceramiczne. To główne cechy lamp stołowych w przytulnym stylu dworkowym. Takie lampy stołowe mogą być również wykonane z metalu, najlepiej w stylu kutego żelaza. Mają one rustykalny, a zarazem elegancki wygląd. Można również wykonać stopę lampy stołowej z ceramiki lub drewna. Możesz łączyć dowolne kombinacje.

Jakie są możliwe zastosowania rustykalnych lamp stołowych?

Nie ma żadnych granic. Lampy stołowe w stylu country świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Możesz je wykorzystać jako lampkę nocną lub stołową. Możesz je również postawić na komodzie w przedpokoju. Możesz je postawić wszędzie tam, gdzie jest urokliwy zakątek.

Jakie kolory dominują w stylu cottage?

Biel, krem, beż i opal to dominujące kolory w stylu cottage. Łączenie drewna i metalu w odcieniach brązu lub rdzy tworzy atrakcyjne kombinacje, które sprawdzają się w domach wiejskich. Po prostu użyj filtra Kolor>, aby znaleźć odcień, który preferujesz. W wynikach wyszukiwania pojawią się lampy, które odpowiadają Twoim preferencjom.

Jakie materiały można wykorzystać do stworzenia stylu rustykalnego i dworkowego?

W tym przypadku drewno jest ważnym elementem. Metal, ceramika i tkaniny również odgrywają ważną rolę. Inne materiały, takie jak papier i kamień, są również wykorzystywane w projektach domów wiejskich. Użyj filtra "Materiał" w sklepie internetowym, aby znaleźć najlepsze materiały dla stylu wiejskiego. Możesz wybrać i wyświetlić w filtrze dowolny element, który Cię interesuje.

Czy w rustykalnych lampach stołowych można stosować diody LED?

Jeśli chodzi o oświetlenie, powinno się stosować diody LED. Ta zasada pozwala w pełni korzystać z dobrodziejstw nowoczesnej technologii LED.

Oszczędność 90% na energii przy porównaniu tradycyjnych żarówek z LED
Porównaj żarówki halogenowe i zaoszczędź 60% energii
Chroń swój portfel i środowisko
Trwałość 50 razy dłuższa niż żarówek
Możesz oczekiwać, że będą działać do 50 000 godzin przez cały okres użytkowania
Technologia praktycznie bezobsługowa
Bądź bardziej przyjazny dla środowiska, ponieważ diody LED nie zawierają rtęci.
Trwałe źródło światła to wielka zaleta
Po włączeniu natychmiast poczujesz 100-procentową jasność.
Możesz wybrać lampy o kompaktowej konstrukcji, ale o zupełnie nowym wyglądzie.
Jak duża/wysoka powinna być lampa stołowa?
Na to pytanie można odpowiedzieć w dwojaki sposób. Istnieją dwie opcje: lampa stołowa lub lampka nocna. Aby określić, czy wybrana lampa stołowa zmieści się w Twojej przestrzeni, warto przyjrzeć się szczegółom produktu.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.