Lampy stołowe dla dzieci

Lampy stołowe dla dzieci 

Towarzysz do czytania, odrabiania lekcji i malowania przed snem.
Lampa sufitowa jest bezużyteczna, jeśli podczas odrabiania lekcji Twój nos znajduje się zaledwie kilka centymetrów od papieru. To zadanie, które może wykonać dziecięca lampa stołowa! Dobra lampka nocna może być świetnym dodatkiem do stolika. Zapewni ona idealną ilość światła do czytania i orientacji w nocy.

Jaki poziom jasności powinna oferować lampa stołowa dla dzieci?

Choć dorośli mogą w to nie wierzyć, odrabianie lekcji to coś, co uwielbiają zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Ważne jest, aby jasność lampy biurkowej dla dzieci była wystarczająco jasna, aby była nie tylko dekoracyjna, ale także użyteczna. Powinna ona wynosić od 400 do 500 lumenów.

Jaki jest najlepszy kolor dla lamp stołowych w pokoju dziecięcym?

Wszystko zależy od tego, gdzie będzie stała lampa stołowa. Powinna być umieszczona obok łóżka, aby zapewnić piękne oświetlenie w nocy. Zalecana jest przyjemna barwa światła, taka jak ciepła biel (poniżej 3300 Kelwinów). Ten kolor jest idealny do relaksu.

Praca wymagająca koncentracji przy biurku jest konieczna. Najlepszą barwą światła jest biel uniwersalna (od 3300 do 5300 kelwinów). Ta barwa światła jest często używana w biurach. Więcej informacji na temat barwy światła można znaleźć w szczegółach produktu.

Niektóre lampy stołowe są dostarczane bez źródła światła. Wraz z lampą można zamówić odpowiednią żarówkę w kolorze ciepłej bieli.

Jaka żarówka jest najlepsza do lamp stołowych dla dzieci?

Bezpieczniej jest unikać szklanych żarówek w lampach stołowych dla dzieci. Zamiast nich należy używać nietłukących się źródeł światła z tworzywa sztucznego. Unikaj żarówek energooszczędnych, ponieważ mogą one zawierać rtęć.

Technologia LED jest doskonałym wyborem dla źródeł światła. Jest trwała, odporna na wyłączniki i pozwala zaoszczędzić do 90% w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami.

Ważne jest, aby wybrać żarówkę LED, która wytwarza ciepłe, komfortowe światło, o temperaturze poniżej 3300 Kelwinów i wystarczającej jasności. W przypadku lamp stołowych, żarówki powinny mieć jasność co najmniej 400 lumenów. Do celów dekoracyjnych można stosować źródła światła o mniejszej liczbie lumenów.

Co sprawia, że lampka nocna jest tak ważna dla dzieci?

Lampka nocna jest niezbędna do wielu zadań w sypialni, w tym do widzenia w nocy, czytania i zasypiania.

Światło nie powinno być jasne - często gwarantuje to kolorowy odcień i ściemniacz dotykowy. Zamiast szukać włącznika światła, można po prostu dotknąć lampy stołowej, a ona natychmiast stanie się jasna. Jest tak łatwa w użyciu, że nie będziesz chciał przestać!

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.