Kinkiety nowoczesne

Kinkiety nowoczesne

Słowo "nowoczesny" może odnosić się do wystroju wnętrz, technologii oświetleniowej lub filozofii życia. To stwierdzenie może wydawać się nieco przesadzone, ale kinkiety ścienne naprawdę łączą to wszystko w całość. Nowoczesność to nie tylko design lampy ściennej, ale także jej kompatybilność z nowoczesną techniką oświetleniową.

Każdy, kto korzysta z tej technologii i innych wysokiej jakości, przyjaznych dla środowiska produktów, ma nowoczesne, zrównoważone spojrzenie na życie. W naszym sklepie MarktKraft.pl znajdziesz idealne nowoczesne lampy ścienne dla siebie!

Jak wykorzystać nowoczesne lampy ścienne w różnych pomieszczeniach?

Nowoczesne kinkiety świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu: w przedpokoju, łazience czy salonie. Nie każda lampa ścienna jest odpowiednia do każdej przestrzeni. Nowoczesne lampy ścienne muszą pasować do wnętrza. Wymagania dotyczące klasy ochronności ograniczają wybór lamp do pomieszczeń, w których panuje duża wilgotność, jak np. łazienka.

Ważna uwaga: Lampy ścienne powinny być zawsze profesjonalnie zainstalowane przez elektryka.

Nowoczesne lampy ścienne - pokój dzienny.

Pokój dzienny jest często pierwszym miejscem, w którym pojawiają się nowe trendy w oświetleniu. Nie ma lepszego miejsca niż salon, aby zaprezentować nowoczesną, drewnianą lub betonową lampę ścienną.

Nowoczesne lampy ścienne nie są tylko dla ich prestiżu. Nowoczesne lampy ścienne mogą zapewniać oświetlenie ogólne (np. światło punktowe) i oświetlenie obszaru (np. oświetlenie pośrednie). Można również wykorzystać nowoczesne lampy ścienne do stworzenia pięknego otoczenia oświetleniowego (np. poprzez zastosowanie światła tworzącego strukturę, np. lampy świecące w górę lub w dół).

Nowoczesne lampy ścienne na schodach i w korytarzu

W korytarzu zazwyczaj nie ma zbyt wiele miejsca. Może nie jest on tak wąski, że nie da się przez niego przejść, ale lampa ścienna o wypukłym kształcie nie sprawdzi się!

W korytarzach często stosowane są nowoczesne lampy ścienne o płaskich profilach i w technologii LED. Takie lampy mogą wyglądać bardzo elegancko, a nawet futurystycznie. Przyzwyczailiśmy się do używania topornych, konwencjonalnych żarówek. Nowoczesne lampy posiadają technologię oświetleniową, która jest prawie niewidoczna.

Nowoczesne lampy ścienne - łazienka.

Istnieją pewne ograniczenia, jeśli chodzi o lampy ścienne. Nowoczesne kinkiety łazienkowe są zazwyczaj w kategorii oświetlenia lustra. Zazwyczaj mają chromowaną podstawę i akrylowy klosz.

Otwarte źródło światła umieszczone w nowoczesnym, eleganckim, ale niezabezpieczonym kinkiecie przy dużej wilgotności jest niebezpieczne. Woda i elektryczność to niebezpieczna kombinacja. Lampy łazienkowe muszą być zabezpieczone w taki sposób, aby można je było umieszczać w różnych strefach. Na tym zna się zaufany elektryk.

Jaka technologia oświetleniowa sprawia, że lampa ścienna jest nowoczesna?

Nowoczesny design i wysokiej jakości materiały czynią tę lampę nowoczesną. Lampa ta jest doskonałym przykładem technologii LED.

Dwa sposoby wykorzystania technologii LED to stała integracja i wymienne źródła światła.

Lampy ścienne z diodami LED wbudowanymi na stałe.

Niemożliwe jest zastąpienie technologii LED zintegrowanej na stałe. Ponieważ diody LED są bardzo trwałe, nie ma powodu, aby je wymieniać. Wymiana źródła światła jest więc całkowicie zbędna. Kolejną zaletą zintegrowanej technologii LED jest możliwość uzyskania wyjątkowo małych form, jak np. całkowicie płaskie profile. Ta technologia oświetleniowa jest niezwykle kompaktowa.

Nowoczesne lampy ścienne mogą być wyposażone w źródła światła LED, które można wymieniać na bardziej wydajne źródła LED. To jest prawdziwa atrakcja! Jeśli znajdziesz lampę ścienną, która nie jest wyposażona w technologię LED, możesz ją zmodernizować. W ten sposób można po prostu wymienić źródło światła. Możesz wymienić źródło światła w dokładnie taki sam sposób, jak każdą inną żarówkę. Po prostu odkręć starą żarówkę energooszczędną lub halogenową i włóż do niej żarówkę LED z odpowiednim gwintem. W ten sposób w ciągu zaledwie kilku minut można przekształcić lampę ścienną z kinkietu w nowoczesną lampę LED.

Nowoczesne lampy ścienne Nowoczesne lampy ścienne mogą być wykonane przy użyciu diod LED. Wynika to z faktu, że ta technologia oświetleniowa...

Tradycyjna żarówka może kosztować nawet do 90% więcej energii i pieniędzy niż żarówka LED. Jej żywotność wynosi do 50 000 godzin, nie wymaga konserwacji i zmniejsza ilość odpadów. Natychmiast zapewnia 100% światła i nie wymaga rozruchu Pozwala na optymalne światło w salonie i gabinecie Pozwala to na takie cuda techniki jak oświetlenie Smart Home.

Czy nowoczesne lampy ścienne można ściemniać?

Nowoczesne rozwiązania obejmują oświetlenie z możliwością ściemniania. Technologia LED, najnowsza technologia w lampach ściennych, nie zawsze posiada funkcję ściemniania.

EasyDim to najprostszy sposób na ściemnianie lamp. Już sama nazwa wskazuje, że ściemnianie w tym przypadku jest proste.

Cała technika ściemniania może być zintegrowana w źródle światła, albo jako oddzielna żarówka (lub jako część wbudowanych na stałe diod LED). Nie ma potrzeby podłączania zewnętrznych ściemniaczy. Ściemnianie jest możliwe bez przełącznika obrotowego, ani żadnego innego urządzenia. Użyj zwykłego włącznika światła, aby szybko włączyć lub wyłączyć światło. Światło będzie się automatycznie płynnie ściemniać. Proces ściemniania zatrzymuje się poprzez dwukrotne naciśnięcie włącznika na najbardziej odpowiednim dla nas poziomie jasności. Jeśli to nie wystarczy, możesz przejść do oświetlenia Smart Home. Podłącz żarówkę Smart Home do nowoczesnego kinkietu i uruchom aplikację. Teraz możesz ściemniać światło lub zmieniać jego barwę.

Bądź zaskoczony, że nowoczesne lampy ścienne mogą wyglądać jak wszystkie inne lampy.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.