Kinkiety gipsowe

Kinkiety gipsowe

Czym różnią się kinkiety gipsowe od innych typów lamp?

Lampy ścienne gipsowe są eleganckie i wyraziste. Mają białą, elegancką powierzchnię, która jest bardzo wyraźna w dotyku. Świetnie pasują do każdej przestrzeni mieszkalnej, niezależnie od tego, czy jest to przedpokój, salon, czy jadalnia.

Wskazówka dla indywidualizacji: Za pomocą pędzla do malowania nadaj ścianom gipsowym lekki indywidualny charakter lub dopasuj ich kolor.

Jak wysoko powinna być zamontowana lampa ścienna z gipsu?

Komfort nie jest czymś, na czym powinieneś się skupiać, jeśli lampa ścienna z gipsu świeci. Unikaj patrzenia bezpośrednio na źródło światła. Lampy emitujące światło w górę lub w dół powinny być montowane co najmniej 5 cm powyżej poziomu oczu (tj. pomiędzy 1,70 m - 1,80 m).

Pozwoli to na optymalne wykorzystanie lampy w pomieszczeniu. A w przypadku eleganckich kinkietów z gipsu zdecydowanie poprawi nastrój we wnętrzu.

Czy lampy ścienne gipsowe mają funkcję ściemniania?

Znanym nam faktem jest, że tradycyjne żarówki i halogeny można ściemniać. W przypadku technologii LED niestety nie zawsze jest to możliwe. Zamiast tego należy szukać źródeł światła LED, które są specjalnie oznaczone jako ściemnialne.

Możesz również wybrać lampy i źródła światła, które mają zintegrowaną funkcję ściemniania. Taką opcję oferują na przykład produkty EasyDim. Aby ściemniać, nie potrzebujesz zewnętrznego ściemniacza.

Dlaczego technologia LED jest lepsza od kinkietów gipsowych?

Są one popularnym wyborem dla kinkietów gipsowych ze względu na ich przyjemne światło i długą żywotność.

Technologia LED pozwala na modelowanie światła w wielu kształtach dzięki możliwości tworzenia różnych kształtów. Punkty lub stożki świetlne. Dzieje się tak dlatego, że diody LED, podobnie jak lampy halogenowe, są punktowymi źródłami światła. Ponieważ światło i cień tworzą wyraźniejsze kontury na powierzchni.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.