Kinkiety czarne

Kinkiety czarne

Czy czarny kolor będzie pasował do wnętrza?

Nawet dla tych, którzy nie mają wiele wspólnego w dekoracji wnętrz, możliwe jest połączenie czarnego kinkietu i innych dodatków w salonie lub sypialni. Czerń można łączyć z każdym kolorem. Najpopularniejszą opcją jest zastosowanie dużego kontrastu. Można połączyć czerń z bielą, beżem lub jasną szarością. Dzięki temu lampa będzie się wyróżniać na tle innych dodatków. Nowoczesna lampa ścienna jest warta inwestycji. Będzie on stanowił niepowtarzalny design i może być również ozdobą sypialni lub łazienki. Do wyboru mamy większy kinkiet (lampa ścienna z regulowanym ramieniem), lub kilka mniejszych modeli (małe reflektorki, oczka ścienne).

Warto podkreślić, że kolor ten jest ponadczasowy. Za 10 lat nadal będzie wyglądał świetnie.

Nie musisz lubić tej samej kolorystyki, co lampa. Możesz znaleźć coś, co ją wyróżni lub doda uroku, elegancji i świeżości. Wiele złotych i miedzianych ozdób świetnie wygląda z czernią. Świetnym pomysłem są lampy ścienne. Zewnętrzna strona klosza jest czarna, natomiast wewnętrzna złota lub miedziana. Uchwyt, oprawka na żarówkę, pokrętło regulacyjne, czy ramię do kinkietu to przykłady drobnych akcesoriów, które można wykonać ze złota.

W naszej ofercie dostępne są również kinkiety biało-czarne. Lampy te mogą mieć białe ramię, czarny klosz lub odwrotnie. Ale mamy również kinkiety złote. Na uwagę zasługuje fakt, że wiele kinkietów ma biały abażur od wewnętrznej strony. Odbywa się to w celu zapewnienia, że lampa jest nie tylko dekoracyjne, ale również emituje wystarczającą ilość światła. Czarny kolor pochłania dużo światła z żarówki, jak wiadomo.

Czarny kolor dla stylu loftowego.

Styl loftowy, czyli industrialny, jest w ostatnich latach bardzo popularny. Pomieszczenia te utrzymane są w kolorystyce czerni i drewna. Czarne kinkiety loftowe często mają dodane do nich ozdobne żarówki. Konstrukcja lampy jest prosta i może być ułożona w jeden z trzech geometrycznych kształtów: kwadrat, prostokąt lub koło. Lampy te mogą być zarówno atrakcyjne, jak i niedrogie. Te industrialne kinkiety dostępne są w cenie już od 50 zł. Należy jednak pamiętać, że żarówka nie jest wliczona w podaną cenę. Ze względu na różnorodność dostępnych kształtów i kolorów, producent zdecydował się nie dołączać jej do zestawu.

Ta nowoczesna aranżacja to dobra opcja, jeśli wciąż poszukujesz czarnej lampy ściennej do swojego salonu lub sypialni. Lampa ta jest niedroga i funkcjonalna. Doskonale sprawdzi się w minimalistycznych i surowych pomieszczeniach.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.