Lampy sufitowe zewnętrzne LED

Lampy sufitowe zewnętrzne LED

Zewnętrzne lampy sufitowe to szczególny rodzaj oświetlenia. Większość ludzi nie jest w stanie rozpoznać miejsc z sufitem zewnętrznym. Gdy mieszkamy w miastach, tę pozorną sprzeczność można wytłumaczyć faktem, że często korzystamy z transportu publicznego i odwiedzamy ciasne budynki. Zewnętrzne lampy sufitowe można znaleźć w przejściach podziemnych, chodnikach dla pieszych oraz przy wejściach do siedzib firm z dużymi łukami chroniącymi przed deszczem.

AQForm oferuje zewnętrzne lampy sufitowe.
Hermetyczna lampa natynkowa Blos LED to przykład zewnętrznej lampy sufitowej, która może być stosowana w metrze. Oprawa jest kwadratowa i płaska, z wbudowanym panelem LED. Posiada dyfuzor, który zamraża światło w celu jego optymalnego rozproszenia.
Nabywca ma możliwość wyboru temperatury barwowej światła, jasności i mocy. Dzięki temu ta energooszczędna oprawa może być stosowana w wielu miejscach, w zależności od potrzeb.

Zewnętrzne lampy sufitowe Deltalight.
Firma Deltalight oferuje również wyjątkowy produkt. Zewnętrzna lampa sufitowa Diro GT oferuje wiele możliwości. Jest ona ukryta w suficie, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca i jest chroniona przed czynnikami atmosferycznymi. Można również zastosować zintegrowane żarówki LED o dowolnej temperaturze barwowej, aby odtworzyć naturalne kolory. Oprawa ta umożliwia sterowanie jasnością, jej regulację oraz wybór koloru obudowy.

Zewnętrzne lampy sufitowe marki Nowodvorski.
Lampy zewnętrzne są również dostępne w naszym sklepie. Można je wykorzystać do dekoracji sufitów podcieniowych, takich jak te znajdujące się w budynkach użyteczności publicznej lub domach prywatnych. Model Puebla LED jest dostępny w ofercie firmy Nowodvorski.
Jest to plafon, który wygląda jak spłaszczony graniastosłup, z zaokrąglonymi rogami i panelem LED na obrzeżu. Zasilany jest wysokiej jakości diodami LED firmy Epistar o mocy 12W. Zapewniają one światło o jasności 538 lumenów w temperaturze ciepłej bieli. Dzięki temu idealnie nadaje się do zastosowania w domach prywatnych, restauracjach i hotelach.

MarktKraft.pl oferuje szeroki wybór zewnętrznych lamp sufitowych.
Bez względu na to, jakiego rodzaju lampy szukasz, nasz sklep posiada szeroki wybór, który uwzględnia zarówno czynniki praktyczne, jak i estetyczne. Lampy sufitowe zewnętrzne mają reprezentacyjny wygląd i mogą być stosowane do oświetlania przejść podziemnych, bram i innych miejsc pod dachami. Wszystko, czego potrzebujesz, aby dzień stał się nocą.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.