Lampy najazdowe LED

Lampy najazdowe LED

Oprawy podjazdowe mogą być instalowane między kostką brukową na podjeździe. Te punkty świetlne są wykonane w technologii LED i są bardzo trwałe. Dzięki szczelności do IP67 mogą być stosowane na zewnątrz budynków. Mogą być stosowane do oświetlania całej ulicy, od garażu do drzwi wejściowych lub chodnika z boku domu. Oferujemy oprawy LED o różnych kształtach i mocach świetlnych, z zainstalowanym na stałe lub wymiennym źródłem światła.
Oprawy Invader w sklepie MarktKraft.pl.
W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki wybór opraw inwazyjnych od takich producentów jak SU-MA (Bemko), Kanlux, Kanlux, Polned. Posiadamy oprawy inwazyjne kwadratowe i okrągłe.

Oprawy Invader - spektakularny efekt oświetlenia podjazdu
Oprawy wpuszczane mogą być ukryte na zewnątrz i zapewniają wspaniały efekt świetlny. Mogą być stosowane do oświetlania podjazdu lub alejki prowadzącej do domu albo do oświetlania chodnika w ogrodzie. Dzięki wielu opcjom montażu można wybrać oprawę, która najlepiej odpowiada potrzebom użytkownika. Wiele z naszych opraw wpuszczanych nadaje się do montażu na stałe. Dostępne są również modele ruchome. Mogą one stanowić ciekawy element w przypadku kostki brukowej. Oprawy wpuszczane są również przydatne do oświetlania balkonów i tarasów.

Jak wybrać odpowiednią oprawę oświetleniową?
Przy wyborze opraw podjazdowych ważne jest, aby wybrać oprawy, które są niezawodne. Ważne jest, aby brać pod uwagę jakość wykonania oprawy, a także jej zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dotyczy to nie tylko samej oprawy, ale również instalacji, jeśli jest ona zamontowana na stałe. Oprawy plastikowe wysokiej jakości są odporne na uszkodzenia i wykonane z trwałego tworzywa sztucznego. Szkło hartowane zasłania źródło światła i nie pęka nawet po uderzeniu kołem.

Nowoczesny styl i wygoda dzięki regulowanym lampom najazdowym
Te regulowane lampy podjazdowe można wykorzystać do oświetlenia podjazdu dla samochodu lub dowolnego innego obszaru, w którym trzeba stworzyć iluzję oświetlenia za pomocą lamp typu downlight. W naszym sklepie dostępne są oprawy, które są solidnie wykonane i mogą wytrzymać duże obciążenia. Umożliwiają one również stworzenie idealnej stylizacji otoczenia.
Najbardziej popularnym i atrakcyjnym rozwiązaniem problemu ciemnej kostki brukowej jest downlight. Lampa taka jest wbudowana w kostkę brukową i zapewnia doskonałe oświetlenie otoczenia, a także zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy po posesji.
Asymetryczne oprawy podjazdowe zapewniają lepsze oświetlenie i sprawiają, że podjazd wygląda bardziej atrakcyjnie.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.