Lampy na cokół LED

Lampy cokołowe LED są trwałe i wydajne
Ogród to znak rozpoznawczy domu, a często także jego duma. Aby przestrzeń zewnętrzna wyglądała pięknie, nawet w nocy, konieczny jest przemyślany plan oświetlenia, dostosowany do potrzeb i preferencji każdego mieszkańca domu. Pomysł ten można zrealizować dzięki różnorodnym lampom zewnętrznym, do których można zaliczyć lampy cokołowe LED.

Lampy cokołowe LED dodają akcenty świetlne do ogrodu
Lampy cokołowe LED są nie tylko dekoracyjne, ale również przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa. Światło, które rzucają w nocy i o zmierzchu, zwraca uwagę na podesty i stopnie, co zmniejsza prawdopodobieństwo potknięcia się. Ponadto oświetlenie cokołu LED umożliwia tworzenie wspaniałych akcentów świetlnych na rabatach i poprzez podświetlanie poszczególnych roślin.

Zdalne sterowanie lampami cokołowymi LED

Pilot zdalnego sterowania i funkcja zmiany kolorów w oświetleniu cokołów LED są bardzo wygodne. Za pomocą pilota można wybierać poszczególne kolory, aby stworzyć różne nastroje świetlne. Jeśli cokół LED nie jest zamocowany na stałe, można go przemieszczać, ale jest przenośny. Jeśli mają stałą podstawę LED/światło cokołu, zazwyczaj są instalowane na betonowych lub kamiennych podstawach. Są one dobrze widoczne dla gości i przechodniów, co nadaje im funkcję reprezentacyjną. Mogą pełnić tę rolę przez długi czas, ponieważ zasilane są żarówkami LED (light emitting disodes), które mają długą żywotność. Są one bardzo trwałe i wysoce wydajne. Lampa cokołowa LED należy do grupy oświetlenia zewnętrznego i może być narażona na działanie ekstremalnych warunków atmosferycznych, takich jak ciepło, zimno czy wilgoć. Dlatego ważne jest, aby lampy cokołowe LED były odpowiednio zabezpieczone. Stopień ochrony to IP44. Zewnętrzna oprawa oświetleniowa jest chroniona przed bryzgami wody i ciałami obcymi o wielkości powyżej jednego milimetra. "Ingress Protection" to skrót od "ochrona przed wnikaniem".

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.