Inteligentne żarówki

Inteligentne żarówki

Inteligentne źródła światła w domu: Mała żarówka, duży wpływ

Będziesz mieć więcej zabawy, więcej różnorodności i więcej komfortu w swoim domu. Możesz również cieszyć się ogrodem. Odpowiedzialne są za to inteligentne źródła światła Smart Home. Mała, niepozorna żarówka z inteligentnym okablowaniem może stworzyć oszałamiający efekt.

Taka żarówka może:

- zmiennie zmieniać temperaturę światła - od ciepłej bieli do bieli światła dziennego
- świecić w każdym możliwym kolorze - wielobarwnie
- być ściemnialna
- lączyć się z innymi lampami lub źródłami światła w domu
- zdalne sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu
- zapamiętuje preferowane przez użytkownika ustawienia oświetlenia
- sterowanie głosowe jest możliwe
- możesz kontrolować swoje urządzenie z dowolnego miejsca, nawet będąc na wakacjach
- inteligentne lampy mogą również pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze i energię, ponieważ wykorzystują najnowocześniejszą technologię LED

Nie każda żarówka Smart Home spełni wszystkie kryteria. Ważne jest, aby dodać je do swojej listy życzeń.

Jacy producenci produkują żarówki Smart Home?

Sklep Marktkraft.pl oferuje inteligentne żarówki Philips i Osram, a także WiZ, iDual i Paulmann. Wystarczy otworzyć "filtr producentów" i wybrać swojego faworyta. A co jeśli nie wiemy, które źródło światła będzie najlepsze? Skontaktuj się z naszym zespołem doradców, aby porozmawiać o korzyściach i Twoich wymaganiach. Poniżej znajdują się nasze dane kontaktowe.

Czy można doposażyć stare lampy w inteligentne żarówki?

Oczywiście, że można. W przypadku lamp bez stałego zintegrowanego źródła światła lub standardowych oprawek nie stanowi to problemu. Na przykład tradycyjne żarówki, które mają oprawę E27, można łatwo zastąpić żarówkami Osram smart+ lub E27 LED Philips Hue. Po kilku minutach lampa świeci z inteligencją.

Czy wszystkie żarówki Smart Home to żarówki LED?

Wszystkie źródła LED mogą być inteligentne, ale nie wszystkie. Wszystkie żarówki Smart Home wykorzystują najnowocześniejszą technologię LED. To jest dobra rzecz. LED może pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze i środowisko. Istnieje wiele innych korzyści z LED. Ta nowoczesna technologia ma wiele innych zalet:

90% oszczędności energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami
Brak substancji toksycznych, takich jak rtęć.
Bezobsługowa praca, do 50.000 godzin żywotności.
100 procent jasności natychmiast po włączeniu.
Kompaktowa technologia oświetleniowa pozwala na większą elastyczność w projektowaniu.


Które oprawy można wykorzystać jako źródła światła Smart Home?

Można to łatwo sprawdzić, wybierając w odpowiedniej kategorii "oprawa oświetleniowa". Gwinty te są dostępne w różnych rodzajach inteligentnych żarówek:

- B22
- E14
- E27
- GU5.3 / MR16
- GU10
Jeśli chcesz przejść na inteligentne oświetlenie i jednocześnie zachować swoje ulubione lampy, jest to możliwe. Pod warunkiem, że oprawa pasuje. Nasz zespół doradców jest do dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące kompatybilności. Poniżej znajdują się nasze dane kontaktowe.

Jakie opcje sterowania są dostępne?

Inteligentne żarówki są niezbędne i interesujące, bez wątpienia. Sposób sterowania nie jest jednak jasny. Proszę spojrzeć na to:

Tablet i smartfon
Możliwe jest sterowanie światłem za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym. Tak. Nie dla wszystkich inteligentnych świateł. Ta opcja jest dostępna dla produktów Osram Smart+, Philips Hue i WiZ.

Sterowanie głosowe
To tak proste, jak powiedzenie "światło", aby stało się jasne. Możliwe jest to, co jeszcze kilka lat temu było fantastyką naukową. Możesz kupić produkty Osram Smart+, Philips Hue i WiZ.

Pilot zdalnego sterowania
Tak naprawdę nie ma znaczenia, czy masz jednego czy dwa piloty. Uważasz, że wygodnie jest używać wszystkiego z kanapy? Na przykład, możesz rozważyć WiZ lub iDual.

Zmień
Nowoczesne rozwiązania są świetne, ale nie wszystkie da się zrobić za pomocą smartfona. Osram Smart+ lub Philips Hue Tab to dobre opcje dla przełącznika. Te inteligentne, bezprzewodowe przełączniki mogą być montowane na ścianie i przenoszone po całym domu.

Czujnik
Nie musisz dotykać, machać, naciskać ani mówić. Jeśli masz czujnik ruchu, to jest to dobry pomysł. Światło włączy się automatycznie, gdy ktoś wejdzie do pomieszczenia (lub gdy wbiegnie do niego pies). Światło wyłączy się po ustalonym czasie, jeśli nic się nie wydarzy. W projektach oświetlenia Osram Smart+ i Philips Hue czujnik ruchu jest dostępny.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.