Inteligentne systemy alarmowe

Inteligentne systemy alarmowe

Dla wielu osób bezpieczeństwo jest sprawą priorytetową. Nowoczesne systemy alarmowe cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli domów jednorodzinnych i mieszkań.
Nowoczesna technologia umożliwia instalację inteligentnych alarmów, które zapewniają najlepszą ochronę przed niepożądanymi osobami i innymi nieszczęśliwymi zdarzeniami. Technologia bezprzewodowa umożliwia instalację większości urządzeń bez ingerencji w fasadę lub ściany budynku. Systemem można sterować zdalnie, więc nie trzeba być nawet w domu. Nowoczesne alarmy są doskonałym dodatkiem do domu, który został zbudowany z myślą o poprawie bezpieczeństwa i komfortu jego mieszkańców.
Inteligentne rozwiązania cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród właścicieli mieszkań i domów. Aby zwiększyć atrakcyjność nieruchomości, deweloperzy często oferują inteligentne rozwiązania dla właścicieli budynków. Jednym z takich inteligentnych rozwiązań są inteligentne i bezprzewodowe systemy alarmowe. Znacznie poprawiają one bezpieczeństwo mieszkańców. Wiele systemów działa automatycznie, dzięki czemu nie musimy się martwić o to, czy działa on prawidłowo.
Takie rozwiązanie pomoże chronić prywatność i mienie. System czujników ruchu i monitoringu czuwa 24 godziny na dobę, aby upewnić się, że na teren posesji nie dostaną się niepożądane osoby. Dowiedz się więcej o inteligentnych alarmach i o tym, jak mogą pomóc Ci spać spokojnie, nie martwiąc się o bezpieczeństwo Twoich bliskich.

System alarmowy - dlaczego warto postawić na inteligentne rozwiązanie?
Inteligentne systemy alarmowe to połączenie wielu urządzeń, które współpracują ze sobą i wzajemnie się uzupełniają. Dzięki temu uzyskujemy produkt, który zapewnia ochronę i bezpieczeństwo w sposób kompletny i dokładny. Nowoczesne systemy alarmowe są wyposażone w:

-zewnętrzne czujniki ruchu,
-kamery,
-inteligentne implanty,
-czujniki do drzwi i okien
-syrenę alarmową,
-czujnik ruchu,
-sterownik oświetlenia,
-panel alarmowy,
-domofon,
-zintegrowany zamek drzwi,

System powiadomień
Aplikacja, która umożliwia monitorowanie systemu i zarządzanie nim za pomocą smartfona.
Zostaniesz natychmiast powiadomiony, jeśli alarm wykryje ruch w pobliżu Twojego domu. Zazwyczaj otrzymasz aktualną informację, ale także podgląd nagrania, na którym pojawił się niechciany gość lub zwierzę.

Mimo że wiele osób decyduje się na ochronę swojego domu poprzez wynajęcie firmy ochroniarskiej, może się zdarzyć, że nie będzie ona w stanie przybyć na czas w przypadku włamania. W celu ochrony domu można zainstalować dodatkowy system alarmowy. Spowoduje to uruchomienie dźwięku akustycznego i włączenie alarmu. Odstraszy to włamywacza od otwierania okien lub drzwi i uniemożliwi mu wejście do środka.
Dodatkowe funkcje inteligentnych systemów alarmowych

Wirtualny klucz do domu
Inteligentne systemy alarmowe umożliwiają zdalny dostęp do domu, nawet jeśli Cię w nim nie ma. Jest to świetny sposób, aby znajomi mogli zaczekać w domu, gdy się spóźnisz, lub wpuścić do domu kuriera. Systemem bezpieczeństwa można sterować z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji lub pilota.

Dostęp dla zaufanych osób
Możesz przyznać dostęp osobom, które odwiedzają Twój dom w celu wykonania prac lub posprzątania go. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz podawać kodu bezpieczeństwa ani zostawiać kluczy. Nie musisz się obawiać, że ktoś obcy wejdzie do Twojego domu lub na teren posesji.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.